dr n. med. Tadeusz Kaźmierczak

Proktolog

Bardzo zyczliwy i wspanialy lekarz.Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Nim samym a takze pielegniarkami-uprzejmosc ,fachowosc to wizytowka Vulmedu.Zabiegi ktore wykonal mi dr.T.Kazimierczak odbyly sie bardzo sprawnie i bezbolesnie.GORACO POLECAM.Dziekuje panie doktorze.Bogumila Kozlowska

polecam rany szybko sie zagoiły ,choc leczyłem sie juz 6 lat u innych lekarzy naprawde warto polecam

Miałam ogromny dylemat czy zgodzić się na klasyczną operację hemoroidów IV stopnia,po której dochodzi się do zdrowia przez wiele tygodni, a nawet miesięcy, czy szukać innej , alternatywnej metody. Bardzo się cieszę, że wybrałam Klinikę dr. Kaźmierczaka. Dla mnie jest On wzorem kompetencji, fachowości, zaangażowania i takiego obycia, które sprawia, że pacjent w kontakcie z nim już na wstępie czuje się lepiej. Doktor Kaźmierczak to człowiek zawsze pogodny, przesympatyczny i bardzo delikatny. Przez caly okres po zabiegu mialam z Panem doktorem swietny kontakt telefoniczny, a także kilka wizyt kontrolnych. Pobyt w klinice (choć jednodniowy)wspominam naprawdę bardzo mile. Cały personel jest mu bardzo oddany i wyjątkowo kompetentny. Aż trudno uwierzyć, że tacy lekarze jeszcze istnieją. Naprawdę ma on swietne podejscie do chorego, abysmy mieli takich lekarzy jak najwięcej! Dziękuję Panie Doktorze...
Krystyna z Łodzi.

Moja przygoda z doktorem trwała wiele miesięcy, gdyż po zabiegach problem się odnawiał. Wiele miesięcy dojazdów, wiele miesięcy wizyt, wiele zabiegów. Szkoda, że wymagało to tyle nerwów. Całość wyniosła mnie ok 3 tysięce (najpierw zabieg za 700 zł, pózniej zabieg za 1500 zł + koszty dojazdów), lecz w końcu udało się usunąć problem. Drogo i długo to wszystko trwało.

Polecam Pana Tadeusza Każmierczaka gdyż miałem problemy proktologiczne i leczyłem się w różnych gabinetach chirurgicznych a tylko Dok.Tadeusz moje dolegliwośći usunoł ,obsługa bardzo miła i skuteczna ,polecam i chciałbym być tak leczony skutecznie i w tak przyjemnej atmosferze. pacjent Stanisław Frąckiewicz

dr Kaźmierczak poświęcił zaskakująco dużo uwagi mi jako pacjentowi, wytłumaczył przyczyny i sposób leczenia.zdecydowanie godny polecenia

Super lekarz, serdeczne pozdrowienia dka Pana Doktora.

Super lekarz, serdeczne pozdrowienia dka Pana Doktora.

Cieszę się, że trafiłem do dra Kaźmierczaka. Wielkiej klasy pro-fesjonalista, chirurg - złote ręce. Jednocześnie uprzejmy i bezpośredni. Zabieg usunięcia dokuczliwego krwistka wykonał bezboleśnie i szybko.Na trzeci dzień po zbiegu mogłem zapomnieć, że byłem operowany. Nowoczesna klinika. Fachowy personel.

Doktor Kaźmierczak jest bardzo godny polecenia. Tam, gdzie inni lekarze się poddają, on przychodzi z pomocą: zwykle (nigdy nie ma 'zawsze') udaje mu się wyleczyć nawet najgorsze schorzenia kończyn dolnych, ZAWSZE podchodzi do pacjenta z uśmiechem i humorem, nawet wykonując te najboleśniejsze czynności. ON PO PROSTU LECZY UŚMIECHEM!! ;D

Lekarz bardzo godny polecenia, tłumaczy bardzo jasno i zrozumiale, Badanie niezbyt przyjemne ale idzie wytrzymac ( nic nie boli) Polecam tego lekarza jest bardzo mily i tlumaczy co w danej chwili robi. Polecam