dr n. med. Tadeusz Kaźmierczak

Proktolog

jestem po zabiegu szczeliny dr Kaźmierczak i jego personel to wspaniali ludzie!!! Polecam myślałam że nigdy się nie wyleczę a jednak strach ma wielkie oczy jest ok

Bardzo kompetentny, delikatny, a do tego sympatyczny. Polecam.

Bardzo kompetentny, delikatny, a do tego sympatyczny. Polecam.

badanie z powodu zylaków odbytu. lekarz bardzo kulturalny,wykazuje zainteresowanie pacjentem

Bardzo zyczliwy,kompetentny lekarz, odpowiada na wszystkie pytania pacjenta,w moim przypadku pierwsza wizyta i trafna diagnoza.Z pewnoscia nikt, kto trafi do doktora Kazmierczaka nie bedzie zalowal. Goraco polecam!!!

Ten lekarz jest niesamowity, poświęcił mi godzinę tłumacząc wszystko, delikatny. Chyba nie ma już takich lekarzy!

Po kilkumiesięcznej tułaczce po państwowych szpitalach(czytaj ; rzeźniach) i kosmetyczkach trafiłam z moją córką do Doktora Kaźmierczaka ...i jestem pozytywnie zaskoczona Nim samym ale też pielęgniarkami..... uprzejmośc i fachowośc to wizytówka Vulmedu. Chociaż schorzenie mojej córki(wrastające paznokcie)jest błahe w porównaniu z innymi pacjentami to dowiedziałam sie konkretnych faktów na temat pielęgnacji stóp i potraktowane byłyśmy zupełnie serio... Dzisiaj uwierzyłam , że tem koszmar z bólem wrastających paznokci może się zakończyc ....

Polecam, bardzo sympatyczny czlowiek, wszystko dokladnie tlumaczy i potrafi zniwelowac strach przy tak nieprzyjemnych badaniach.

O doktorze Każmierczaku już dawno temu słyszałem bardzo pozytywne opinie. Nie przypuszczałem, ze sam zostanę jego pacjentem.Nie mogąc liczyć na publiczną służbę zdrowia, zwróciem się o pomoc. Uratował mi nogę!!Cierpliwy, uprzejmy i znakomity specjalista. Dziękuję Panu, Doktorze! Henryk Krupski

na 100% polecam, bardzo delikatny kompetentny i uprzejmy. lekarz godny polecenia.

Jestem zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim tego lekarza i gwarantuję ,że sie nie zawiodą.