lekarz Tadeusz Śliwiński

Radiolog

wulgarny .opryskliwy ,krzyczy na personel przy pacjentach zupełny brak wyczucia.na zadane pytania nie odpowiada .zwykły burek a nie lekarz odradzam

Wspaniały doktor, miły i uprzejmy człowiek. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył, na każde moje pytanie uzyskałam odpowiedź.

U tego lekarza robiłam dwa usg i prywatnie, więc był nawet uprzejmy. Rozwiał moje wątpliwości oraz błędnie postawioną diagnozę przez innego lekarza usg. Od lipca bardzo się martwiłam, jednak cieszę się ,że trafiłam do medixu. Ogólnie polecam i przestrzegam przed lekarzami - konowałami. NP. Junuzovska- fałat.

Niedawno wróciłam z badania USG piersi, które wykonywał ten człowiek i jestem wprost oburzona. Jak można w ten sposób traktować pacjenta? Na każde zadane pytanie odpowiadał z łaską i zdziwiony, że w ogóle ktokolwiek ma czelność go o coś pytać. Nigdy w zyciu nie spotkałam tak nieprzyjemnego lekarza i zdecydowanie nie polecam wizyt u niego.

Zdecydowanie nie polecam wizyty u lakarza. Przyszłam do niego z malym dzieckiem na badanie USG brzuszka (skierowanie od pediatry, zeby sprawdzic, czy akurat tu nie leży przyczyna naszych problemow). Doktor byl grubianski, niekomunikatywny, wizyta trwala 5 minut a lekarz sprawiał wrazenie obrazonego, ze wogole zjawilismy sie u niego ze zdrowym dzieckiem (jak sie okazalo badanie nie wykazalo zadnych nieprawidlowosci). Lekarz wydawal nam tylko komendy typu "prosze zabrac smoczek", "trzymac mocno ręce, nóżki", ani razu sie nie uśmiechnął. Smutne doświadczenie, nigdy w życiu nie spotkałam tak nieprzyjemnego lekarza. Osoby świadczące usługi, nawet kiedy mają zły humor, nie powinny w tak ostentacyjny sposób pokazywać tego pacjentowi.

wspaniały doktor, bardzo dobry fachowiec, jako jedyny z sześciu lekarzy wskazał przyczyne moich bóli, trafnie zdiagnozował kamicę żółciową i dzięki niemu juz nie cierpię, bo jestem po operacji.polecam wszystkim doktora, jako doskonałego fachowca usg.Dodam jeszcze, że byłam u doktora kilka razy zarówno państwowo jak i prywatnie i zawsze było miło i fachowo.