lekarz Tadeusz Śliwiński

Radiolog

Kompetentny lekarz, już na początku wizyty wzbudził moje zaufanie, konkretny, uprzejmy i grzeczny.

Ręce opadają co tu niektórzy wypisują, załaszcza kobiety. Mylą wizytę lekarską z wizytą towarzyską dyskwalifikując znakomitego lekarza o dużej wiedzy i doświadczeniu tylko dlatego, że nie ma on kwalifikacji przedszkolanki, których mamusia jedna z drugą od niego oczekują albo dlatego, że nie ucięły sobie z nim miłej pogadanki, kiedy naprawdę był zmęczony swoją wyczerpującą pracą. On jest konkretnym człowiekiem. Od 5 lat jestem pacjentem dra Śliwińskiego. Zacząłem leczyć się u niego w Klinice przy Chałbińskiego i widziałem jak inni lekarze konsultowali u niego schorzenia swoich pacjentów.Dla mnie to była wtedy ...

Ręce opadają co tu niektórzy wypisują, załaszcza kobiety.
Mylą wizytę lekarską z wizytą towarzyską dyskwalifikując znakomitego lekarza o dużej wiedzy i doświadczeniu tylko dlatego, że nie ma on kwalifikacji przedszkolanki, których mamusia jedna z drugą od niego oczekują albo dlatego, że nie ucięły sobie z nim miłej pogadanki, kiedy naprawdę był zmęczony swoją wyczerpującą pracą. On jest konkretnym człowiekiem. Od 5 lat jestem pacjentem dra Śliwińskiego. Zacząłem leczyć się u niego w Klinice przy Chałbińskiego i widziałem jak inni lekarze konsultowali u niego schorzenia swoich pacjentów.Dla mnie to była wtedy najleprza rekomendacja o nim.

Poszłam do doktora na wizytę kontrolną - usg piersi. Wydał się człowiekiem kompetentnym, wyjaśnił wynik badania i zalecił częste kontrolne badania i konsultację z ginekologiem prowadzącym. Odpowiedział na pytania i mimo, że wizyta była ekspresowa to wydaje mi się, że jako lekarz wyjaśnił naturę problemu. Nie jest może bardzo rozmowny.. Ale kompetentny tak.

Zdecydowanie nie polecam!!! Zjawiłam się na usg z trzylatkiem. Do badania nie doszło, bo lekarz wzbudzał strach u synka, mimo że mały do gabinetu wszedł z "dzień dobry" na ustach i pozytywnie przeze mnie przygotowany na to, co będzie robione. Lekarz siedział jakby obrażony, milczał i złowrogo spoglądał na coraz bardziej wystraszonego synka. Nie zrobił nic, aż doprowadził swoim zachowaniem do płaczu dziecka i postanowiłam opuścić gabinet, bo nie widziałam sensu dalszego tam przebywania. Lekarz nie komunikatywny, gburowaty,kompletnie nie nadający się do współpracy z dziećmi, osobami chorymi czy niepełnosprawnymi. Porażka!

byłam u dr-a dwa razy z różnymi sprawami,kilka lat temu i ostatnio, za każdym razem spotkałam się z miłym i kompetentnym przyjęciem uprzejmego człowieka, nie wierzę, aby wobec innych pacjentów inaczej się zachowywał.zadowolona pacjentka

Byłam prywatnie z synem na usg jamy brzusznej. Pan doktor przeprowadził dokładne badanie, po zakończeniu którego udzielił wyczerpującej odpowiedzi, cierpliwie odpowiadając na moje pytania. Konkretny i rzeczowy. Polecam.

zgadzam się, ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat dr śliwińskiego. Przychodnia przy ulicy hirszfelda sprawia wrazenie bardzo nowoczesnej oraz eleganckiej ALE jedna rzecz a dokładniej pisząc osoba burzyła obraz przychodni. Czekałam na wizytę u lekarza w poczekalni nagle zjawił się tam Pan ubrany w brudny, rozciągnięty sweter, za krótkie spodnie oraz klapki wyglądające na bambosze w których chodzi po domu w ręku trzymając kubek kawy. Od razu domyśliłam się, że nie jest to lekarz. Chodził po poczekalni jak po domu, zagadując bez sensu do pacjentów nie mając im nic mądrego do przekazania. W duchu prosiłam żeby odszedł, po twarzy innych pacjentów widział, że również nie maja ochoty wdawać się w bezsensowną dyskusję. Nie mam pojęci jaką funkcję pełni owy Pan w tej przychodni ale swoim zachowanie i bardzo niechlujnym wyglądem odstrasza pacjentów.

okropny,nie nadaje sie na lekarza i tylko narzeka na innych,a sam jest jaki jest

Lekarz ten jest rzeczywiście małomówny ale uratował życie mojej przyjaciółce. Ja myślę, że to taki trochę dr.House zachowuje się dziwnie ale naprawdę dba o pacjentów. a co do komentarza, że opieprza personel przy pacjentach to się nie dziwie bo ten personel to zachowują się jakby był najmądrzejszy tylko by kawkę popijał, dobrze, że reaguje bo od tego zależy często nasze życie!!!

lekarz miał tylko opisac rtg wykonane odpłatnie (50 Zł)-wizyta kompleksowa - w pokoju obok. Stwierdził, że nie może opisac, bo nie ma poprzedniego zdjęcia z opisem. Chciał zerżnąc to, co inni widzieli przed nim? Ostatecznie stwierdził, że wszystko jest w porządku. W porządku nie było, mąż na drugi dzień był operowany.