lekarz Tadeusz Śliwiński

Radiolog

Człowiek niezwykle uprzejmy. W gabinecie stwarza bezstresową i przyjazna pacjentowi atmosferę. Jak najbardziej polecam!!!

Świetny lekarz, posiada naprawdę duże doświadczenie, jest miły i profesjonalny. Wizyta u doktora była zupełnie przypadkowa, ale moja droga leczenia obiła się już o niejednego lekarza - zawsze byłam ignorowana, bagatelizowana. Tutaj spotkało mnie miłe zaskoczenie - lekarz zaangażował się w mój problem, analizował wyniki badań i zalecił kolejne. Nie jest człowiekiem pochopnym, podjął wiele trudu by postawić konkretną diagnozę. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim!

Najlepszy lekarz jakiego w życiu poznałem. Wszystkie negatywne opinie to jakieś bzdury wyssane z palca. Nikt mi tak nie pomógł jak dr Śliwiński. Pozdrawiam Panie doktorze. Polecam ! - Marek S.

Bardzo dobry diagnosta, zaangażowany i życzliwy dla chorego człowieka. W dzisiejszych czasach cecha rzadko spotykana.

Mój ulubiony doktor od usg, świetny fachowiec, bardzo konkretny i sympatyczny. Wiem, że usg będzie wykonane na najwyższym poziomie. Pozdrawiam i dziękuje . Marek

Pan doktor Tadeusz Śliwiński nie zawiódł mnie ani razu. Usg wykonywane przez doktora jest zawsze bardzo profesjonalne i konkretne. Z tego co wywnioskowałem lekarz jest osobą bardzo kompetentną i dokładną. Widać ,że został lekarzem z powołania i nie robi nic wbrew woli. Charakter Pana dr także świadczy o tym ,że jest człowiekiem bardzo dobrym. Potraktował mnie w taki sposób ,że czułem się przez te 20 minut najważniejszy i lekarz skupił się tylko na moim problemie zdrowotnym. Miły, sympatyczny ,przez całą wizytę był uśmiechnięty i bardzo pogodny. Jeżeli mają państwo problem z jamą brzuszną dr Śliwiński wykona usg bardzo profesjonalnie, skutecznie i bez żadnych pomyłek. Jestem bardzo zadowolony z wizyty, wiem że zapłacone pieniądze nie zostały zmarnowane. Zdrowie człowieka to jedna z bardzo ważnych rzeczy w życiu człowieka natomiast podejście lekarza do pacjenta jest bezcenne. Gorąco polecam !!!

Doktor T. Śliwiński jest polecanym radiologiem przez wielu lekarzy innych specjalności, którzy zlecają wykonanie badania USG. Doktor jest miły i kompetentny. Rozpoznał u mnie zapalenie wyrostka robaczkowego, które się potwierdziło na stole operacyjnym. Dziękuję doktorze !

Zgadzam się z przedmówcami, byłam u doktora Śliwińskiego z półtora rocznym maluszkiem na usg. Doktor to rewelacyjny człowiek, super podejście, cierpliwy, wyrozumiały i dociekliwy, dokładnie wytłumaczył przebieg badania; polecam. Za miesiąc mamy kolejne kontrolne usg i na pewno dodam kolejną opinię.

Jestem pacjentką doktora Śliwińskiego od kilku lat. Jest bardzo dobrym fachowcem i dużo mu zawdzięczam. Jest lekarzem dokładnym, dociekliwym, a jako człowiek jest bardzo miły i życzliwy. Nie ogranicza się tylko do rutynowego wykonania badania, ale również rozmawia na temat historii choroby, pyta o wyniki innych badań i zabiegów. Wolę zapisać się na wizytę u doktora, bo mam pewność że badanie będzie wykonane starannie i w przyjaznej atmosferze. Dzięki staranności badania i fachowości doktora 3 lata temu u męża, podczas rutynowego badania doktor wykrył mały guzek w nerce i dzięki tak wczesnej i trafnej diagnozie udało się go całkowicie wyciąć, bez konieczności usuwania nerki. Doktor potrafi podczas badania stworzyć miłą atmosferę. Jest uprzejmy, kontaktowy, na bieżąco tłumaczy co bada i czy wszystko jest w porządku. Nie jest to tylko moja opinia, ale również innych pacjentów z którymi rozmawiałam.

Od lat korzystam ja i moja rodzina z usług dr Śliwińskiego. Pracuje w MEDIXIE-nowoczesnej, sterylnej i bardzo przyjemniej przychodni. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pan doktor to wyjątkowy lekarz, cierpliwy i bardzo dokładny w tym co robi. Bardzo dobry diagnosta. W tej kategorii nie znam lepszego specjalisty. Odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania. Od lat najlepszy diagnosta w tej dziedzinie we Wrocławiu. Gorąco polecam !!!