lekarz Tadeusz Śliwiński

Radiolog

Takt, kultura osobista, kompetencja, szacunek dla pacjenta. Większość lekarzy mogłaby się uczyć od dr. Śliwińskiego tych cech. Atmosfera, którą wytwarza, powoduje, że wszelkie dolegliwości stają się mniejsze. Ja też oczywiście polecam z całego serca. Pozdrawiam Pana Panie doktorze - Danka z Krakowa

Świetne podejście do małych pacjentów jak i do rodziców. Trafne diagnozy. Serdecznie polecam doktora Śliwińskiego!!!

Szczerze polecam dr Tadeusza Śliwińskiego. Profesjonalista w swoim fachu, niezwykle kompetentny. Bardzo miło traktuje też swoich pacjentów.

Świetny fachowiec z ogromną wiedzą. Widać, że lekarz z powołania, który dobro pacjentów a przede wszystkim dzieci stawia na pierwszym miejscu. Polecamy Doktora Tadeusza Śliwińskiego z Medixu we Wrocławiu !!!!- Joanna z synkiem Pawełkiem :))

Dziękuję Doktorze za badanie i trafną diagnozę ! Jednym słowem jest Pan znakomitym specjalistą w swojej dziedzinie a przy tym niezwykle mądrym, życzliwym i pozytywnym Człowiekiem z ogromnym poczuciem humoru. POLECAM!- Karol P.

Bardzo Dobry specjalista radiolog, bardzo kompetentnie i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Bardzo dobrze trafiłem. Pan doktor naprawdę zna się na swojej robocie !!!!!!!!

również polecam -sumienność dokładnośc wszystko wytłumaczy starannie i cierpliwie coraz mniej tak dobrych lekarzy.

Jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu mojej wizyty, wysokiej kultury lekarza do pacjenta oraz profesjonalizmu na który można liczyć wybierając się do pana dr Śliwińskiego.

Dziękuję za opiekę. Jestem pod dużym wrażeniem zainteresowania lekarza pacjentem, na wizycie czułam się bezpiecznie a to w relacji z lekarzem jest bezcenne, przychodnia z mojej strony na pewno będzie polecana moim znajomym, sama zjawiłam się w niej z polecenia.

RZETELNY RADIOLOG, CIERPLIWY, POKAZUJE I TŁUMACZY PRZEBIEG BADANIA, WPROWADZA MIŁĄ ATMOSFERE, PRACUJE NA NAJNOWOCZEŚNIEJSZYM SPRZĘCIE USG. UMAWIA SIĘ NA KONKRETNĄ GODZINĘ I NIE TRZEBA DŁUGO CZEKAĆ. OCENIAM STOSUNEK JAKOŚCI WYKONYWANYCH ŚWAIDCZEŃ DO CENY NA 6+