lekarz Tadeusz Śliwiński

Radiolog

Bardzo miły i uprzejmy. Nareszcie ktoś dobrze zdiagnozował mojego synka. Polecam i pozdrawiam Pana Tadeusza !!!- Krysia

Bardzo dobry radiolog. Ja Panu doktorowi nie mam zupełnie nic do zarzucenia. Podszedł do mnie bardzo profesjonalnie i fachowo, problem rozwiązał. Ja polecam tego specjalistę.

byłem u pana dr Śliwińskiego w związku z moimi kłopotami z nerkami. Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz, wizyta przebiegła sprawnie, bez pośpiechu. USG super extra dokładne i tłumaczone na bieżąco, polecam- Marek

Rewelacja!!!!! USG jest robione dokładnie , powoli, bez pośpiechu.W porównaniu z innymi lekarzami to diametralna różnica. Opis ze szczegółami , dokładny. Pan Doktor poza tym wszystko objaśni i wytłumaczy. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej , bardzo miły i uprzejmy. Polecam z całego serca.Wart jest każdych pieniędzy!!!!

Brakuje skali do wystawienia oceny dla Pana doktora. Panu doktorowi Tadeuszowi Śliwińskiemu z Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX należy się najwyższa ocena głównie za jego kompetencje jak i podejście do pacjenta dla którego jest bardzo serdeczny. Fachowy, rzetelny, daje duże poczucie bezpieczeństwa. Lekarz godny zaufania !!!!!!!!!!!!!! Serdecznie polecam!!!!!!!!!!!!!

Przemiły i kompetentny lekarz, używa zrozumiałego języka, z cierpliwością odpowiada na pytania, potrafi wszystko zrozumiale wytłumaczyć. Ze swojej strony polecam, nie znam lepszego radiologa we Wrocławiu.

dr Śliwiński jest cierpliwy i spokojny, zaangażowany w problem, bardzo dużo moich znajomych do Niego chodzi, stąd też się dowiedziałem o tym doktorze

Lekarz rzetelny, pełen optymizmu i starający się pomóc pacjentowi. Czuć, że interesuje się problemem z którym się do niego przychodzi. Bardzo dokładny !!! Polecam !!!!

Fantastyczny fachowiec, serdeczny ,ciepły a zarazem profesjonalny z olbrzymim doświadczeniem.Godny polecenia lekarz.Oby więcej takich lekarzy w naszej służbie zdrowia.

Jeden z lepszych lekarzy z jakimi miałem kontakt. Spokojny, uprzejmy, profesjonalny w tym co robi. polecam