lekarz Tadeusz Śliwiński

Radiolog

Bardzo uprzejmy, wzbudzający zaufanie, konkretny radiolog. Miałam robione USG - doktor Śliwiński badał wszystko szczegółowo, zwracał uwagę nawet na mój komfort jako osoby badanej!! Szczerze polecam!

tego lekarza poznałam we Wrocławiu w Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX. Świetny fachowiec !!!! Pełen profesjonalizm, dziękuję Doktorze za diagnozę. Polecam :))) - Joanna

Takiego lekarza jak Doktor Tadeusz to ze świecą szukać. Ludzki, wrażliwy, profesjonalny w każdym calu. Ma najwyższej jakości sprzęt radiologiczny. Ostatnio robił USG mojemu synkowi. Jest super specjalistą!

Całkiem niedawno trafiłam do Pana T. Śliwińskiego. Szukałam o Nim informacji ale również polegam na swojej opinii. Naprawdę jestem zaskoczona. To dobry lekarz który bardzo skupia sie na tym co robi. Polecam go przede wszystkim kobietom, które miały złe doświadczenia z innymi radiologami. Uważam że Pan Doktor przywraca wiare w lekarzy.

Bardzo sympatyczny, wysłuchał mnie, zadawał szczegółowe pytania, ocenił stan chorobowy na podstawie dokładnego badania. .Jestem Bardzo wdzięczny Panie doktorze, dziękuję. Byłem w Centrum Diagnostyki Medycznej Medix (www.medix.wroc.pl)

Potwierdzam. Doskonały lekarz. Jest niesamowicie cierpliwy. Potrafi udzielić odpowiedzi na pytania w sposób zrozumiały dla pacjentów. Rzeczywiście ma pewną rękę i oko. Widać że robi to co lubi. Jednym słowem lekarz z powołania.

p. doktor Tadeusz w moich oczach uzyskał największą ocenę jako lekarz za jego fachowość w wykonywanym zawodzie oraz jako człowiek za jego podejście do chorego. Swoją opinie daję po pobycie w CDM Medix we Wrocławiu. Uważam że to świetny radiolog i człowiek.:)

Bardzo dobry lekarz.Profesjonalny wywiad.Byliśmy z mężem na prywatnej wizycie i uzyskaliśmy wyczerpującą diagnozę i informacje.Pan doktor jest bardzo miły i uprzejmy, poświęca pacjentowi dużo uwagi. Polecamy.

Fajny, sympatyczny, uśmiechnięty człowiek. Dobry fachowiec. Wie co robi i można mu zaufać. Ja trafiłem do doktora z nadzieją na rzetelną diagnozę i taką otrzymałem!!!!. Polecam.

Rozmowa z tym lekarzem to jak balsam dla duszy. W Medixie zostałam przez doktora potraktowana po ludzku. Oby więcej takich super lekarzy. Z podobnymi opiniami spotkałam się wśród innych pacjentów. Taki lekarz z pewnością uleczy służbę zdrowia. Dziękuję