lekarz Tadeusz Śliwiński

Radiolog

Facet niesamowity. Czułem się obsłuzony jak w najlepszej klinice. Super podejście, super sprzęt. Nie wiedziałem , że we Wrocławiu działa taka przychodnia

Pan Tadeusz wszystko co robi to tlumaczy I pokazuje na zdjeciach.Ma duzo cierpliwosci i do tego wszystkiego jest milym I cieplym czlowiekiem.Pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz. Świetne podejście do pacjentów. Bardzo spokojny i miły. Pracownia wyposażona bardzo nowocześnie. Wielki profesjonalista !! W końcu ktoś zdiagnozował mój problem. Robert

Bardzo dobry specjalista, kompetentny lekarz radiolog. Badania na europejskim poziomie, w Medixie szeroki wachlarz usług, polecam

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Fajnie, że na rynku medycznym istnieje tak dobra placówka z tak dobrym sprzętem radiologicznym. Widziałam że do Pana Śliwińskiego często przyjeżdżają ludzie z okolic Wrocławia.

Chodziłam do dra Śliwińskiego, bardzo dobry specjalista. No i na plus położenie Medixu w centrum wrocławia polecam, wykonuje wszystkie badania radiologiczne brdzo profesjonalnie

konkretny lekarz i niedrogi przyjmuje punktualnie rtg i tomograf na miejscu dobry dojazd do medixu mila obsługa

Z wizyt u pana radiologa Tadeusz Śliwińskiego korzystamy już od kilka lat. Dzieci nie mają stresu przed wizytą! Jak dla mnie nie ma lepszego specjalisty i przy okazji tak życzliwego człowieka!

Uważam, że pan doktor Śliwiński jest bardzo dobrym lekarzem radiologiem. Wystawiam najwyższą ocenę: za dobro, pomoc, pełen profesjonalizm przy wykonywanych badaniach.

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM :), LUDZKI, ODDANY PACJENTOM DO CNA, WSPANIAŁY POMOCNY FACHOWIEC - BARDZO POMÓGŁ MOJEJ MAMIE I TERAZ JA BADAM SIE U NIEGO REGULARNIE!!!