lekarz Tadeusz Śliwiński

Radiolog

Bardzo dobry specjalista,wspaniały diagnostyk o bardzo dużej kulturze osobistej doktor.Profesjonalne badanie usg.Gorąco wszystkim polecam tego doktora. Przyjmuje w Medixie na Hirszfelda 16-17

wyjatkowo cierpliwy lekarz, uspokajajacy zdenerwowanych przed badaniami pacjentow (ja jestem tego najlepszym przykładem gdyż jestem osobą panikującą:))))

Dziękuję za przyjęcie i badanie w krótkim i dogodnym dla mnie terminie. Panu doktorowi życzę zdrowia i dużo cierpliwości dla frustratów. Oby ich było jak najmniej! Pozdrawiam-wdzięczny pacjent Dariusz D.

Specjalista godny polecenia! Trafna diagnoza, bardzo dobry kontakt. Dziękuje i również polecam serdecznie!!!

Bardzo polecam Pana doktora. Stawia szybkie i trafne diagnozy i otacza pacjenta świetna opieką. Chodzę do Medixu gdzie pracuje i zawsze spotykałem sie z profesjonalna opieką lekarską.

Wysoka kultura osobista, wrażliwość,cierpliwość oraz umiejętność zrozumienia sytuacji chorego i jego rodziny. Rozmawia tak aby ta rozmowa pomogła. Profesjonalność i wysoka etyka zawodowa. Bardzo polecam.

Pan Tadeusz Śliwiński to lekarz z powołania. Cechuje się sumiennością, odpowiedzialnością, uczciwością. Prezentuje nowoczesną, najlepszą wiedzę medyczną. Serdecznie pozdrawiam Doktora i życzę dalszych sukcesów. Sebastian W.

Robiłem dziecku badanie USG u Pana Doktora. Jestem bardzo zadowolony.Pan Tedeusz jest miłą i sympatyczną osobą i ma dobre podejście do dzieci.Polecam.

NIE SADZIŁAM, ŻE SĄ JESZCZE TACY UCZYNNI LEKARZE JAK DOKTOR ŚLIWIŃSKI. SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA BEZINTERESOWNĄ I SKUTECZNĄ POMOC. ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE........ DOBRO POWRACA !! :-) POZDRAWIAM-MARYSIA I AGA

Wspaniały lekarz z powołania!! Pan Doktor posiada niezwykle bogate doświadczenie zawodowe, jest kompetentny, dokładny. Ponadto wydaje mi się, że jest fantastycznym człowiekiem. Jestem oczarowana Panem Doktorem :) Wszystkiego dobrego.