lekarz Tadeusz Śliwiński

Radiolog

Zalet dr Śliwińskiego nie da się wymienić w 100 literach - dobry człowiek, sumienny lekarz. Dobrze że są jeszcze tacy lekarze, jest super.

Dr. Śliwiński to bardzo doświadczony lekarz. Jestem zadowolona z szybkiej diagnozy. Wszystkim polecam jego Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX :))

Pierwszy raz byłam dziś u pana doktora Śliwińskiego i jestem bardzo zadowolona z tego jak podszedł do mojego problemu. Wykazał troskę i zaangażowanie. Zajął się mną b. fachowo. Naprawdę serdecznie GO POLECAM !

Super facet super lekarz konkretny i rzeczowy bardzo gorąco polecam. Rozumie doskonale potrzeby pacjenta!!

Wystawiam pozytywną opinię. Jestem bardzo zadowolona; cenię sobie rzetelność, rzeczowość i perfekcyjność lekarzy a w tym przypadku tak było. A jaki klimat Przychodni !

Witam i polecam Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX na pl. Hirszfelda 17 we Wrocławiu i Pana Tadeusza Śliwińskiego jako bardzo kompetentnego radiologa. Masz problem-nie zwlekaj, ja jestem bardzo zadowolona. Polecam :-)

Bardzo dobry i sympatyczny lekarz. Polecam Wam jak chcecie mieć dobrze, dokładnie i profesjonalnie zrobione USG.

Chodzę do Pana doktora prywatnie i jestem b. zadowolona. Obecnie mieszkam za granicą i przynajmniej 2 razy do roku przylatuję do Polski na badania i rutynowe wizyty. Dr Śliwiński jest b. sympatycznym człowiekiem , zawsze podchodzi do sprawy poważnie i profesjonalnie. Ze wszystkich lekarzy u jakich byłam poleciłabym tylko P. Doktora !!

Polecam tego lekarza bardzo dobry w swojej profesji miły. Posiada indywidualne podejście do każdej pacjentki nie zależnie od wieku :-)

BARDZO DOBRY LEKARZ, UFAM MU, POLECAM DOKTORA ŚLIWIŃSKIEGO ZWŁASZCZA TYM KTÓRZY U LEKARZY CENIĘ SOBIE PRZEDE WSZYSTKIM MERYTORYCZNOŚĆ - DAMIAN