Tadeusz Sprysak

1,9

Nie polecam. Czułem się jak bym wyszedł od znachora. Przepisał mi maść z goździków ,kąpiel w soli i kazał przyjść za kilka tygodni. Wizyta była prywatna. Na szczęście dwa dni później poszedłem do specjalisty. Zrobiłem RTG, później rezonans i jest diagnoza. Potwierdzam poprzednie negatywne opinie o kulturze osobistej i ignorowaniu pacjenta.

Nie wiem o co chodzi z tymi negatywnymi opiniami. Doktor skierował mnie na operację i gdyby nie on byłbym kaleką. Inny lekarz skierował mnie na rehabilitację, co mogłoby przynieść fatalne skutki. Konkretny człowiek, udziela konkretnych wyjaśnień. Poświęcił mi tyle czasu ile trzeba było, mimo że kolejka była za mną długa. Byłem też u niego z córką i okazało się, że wszystko jest w porządku - dzieci się rozwijają i trzeba im dać czas. Nie doszukiwał się choroby tam gdzie jej nie ma.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Strata czasu i nic wiecej. Jeżeli nie chcecie stać sie kalekami bo doktor nic nie zrobił to warto poszukać kogoś innego.

Dr Sprysak poświęcił mi wiele czasu: wytłumaczył przebieg leczenia, gimnastykę złamanej ręki, nawet dietę przy rekonwalescencji (jestem wegetarianką). Nie wiem, skąd opinie o kiepskich manierach, bo był rzeczowy i uprzejmy. Musiał czekać na mój RTG zamiast odesłać mnie na kolejny dzień. Szczerze polecam.

Lekarz porażka! !! Facet się zatrzymał chyba 20 lat temu i nie ma pojęcia o aktualnie dostepnych metodach leczenia. Co do kultury osobistej to druga sprawa, pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie odradzam wizytę u tego Pana!!!!

Zdecydowanie odradzam !! Ocena ogólna mniej niż zerooooooo Ludzie szukajcie porad u lekarzy kompetentny szkoda skierowania.

Zdecydowanie odradzam !! Ocena ogólna mniej niż zerooooooo
Ludzie szukajcie porad u lekarzy kompetentny szkoda skierowania.

Polecam, po przeczytaniu opinii obawiałam się wizyty, ale okazało się, że Pan doktor jest sympatyczny, wyjaśnił wszystko odnośnie urazu i poświęcił czas na jego omówienie, zwracał uwagę na zastrzeżenia jakie miałam. Można pożartować i porozmawiać jak z człowiekiem. Nie mam żadnych zastrzeżeń !

Ocena jeden to dużo za dużo. Nawet zero to dla tego człowieka jest za dużo, jego wartość to mniej niż zero. Wczoraj byłam na wizycie u tego lekarza z dzieckiem. Nie polecam. Idiotyczne wstawki do córki, brak zainteresowania problemem z jakim się przyszło. Słownictwo wulgarne. Człowiek arogancki i bezczelny. Otwarcie mówił, że stosuje tylko stare metody leczenia bo nowe są beznadziejne. Nie potrafił udzielić odpowiedzi na proste, rzeczowe pytania. Zero wiedzy i empatii względem chorego. Jednym słowem osioł, (o nie przepraszam te mądre zwierzęta), raczej konował a nie lekarz.

Mniej niż zero to najlepsza będzie opinia. 1 to zbyt wiele zero lub dno. Prostak cham brak kompetencji. Dlaczego takich durni zatrudnia NFS? W dobrej przychodni chama ignoranta i o niskich kwalifikacjach nie potrzebują. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

Mniej niż zero to najlepsza będzie opinia.
1 to zbyt wiele zero lub dno.
Prostak cham brak kompetencji.
Dlaczego takich durni zatrudnia NFS?
W dobrej przychodni chama ignoranta i o niskich kwalifikacjach nie potrzebują.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

Stanowczo odradzam. Z jego ust w moim kierunku padło stwierdzenie "Pana zdanie gó*no mnie obchodzi". Zero profesjonalizmu, kultury osobistej, jeśli to ma być lekarz z powołania to ja podziękuję. STRACH CHOROWAĆ PORAŻKA !!!

Stanowczo odradzam.