Tadeusz Sprysak

1,9

Pan doktor ordynarny wręcz chamski nie sucha pacjenta przy bólu kręgosłupa badanie polegało na pukaniem młotkiem w kolano dla tego pana kręgozmyk L4 L5,dyskopatia,zwyrodnienia to nie powód do leczenia bo to żadna choroba

Brak kompetencji, nie potrafi rozpoznać choroby. Żadnego szacunku dla pacjenta. My ze składek NFZ nie jesteśmy gorsi od tych co idą prywatnie. Nie polecam tego lekarza!!!

Lekarz nawet w najmniejszym stopniu nie godny polecenia. Arogancki, nie interesuje go co pacjent ma do powiedzenia. Po wizycie u tego pana straciłem jakiekolwiek zaufanie do lekarzy. Brak słów.