Lekarze Szczecin

lek. dent. Jacek Karpów

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Królowej Jadwigi
70-307 Szczecin

Najlepszy stomatolog ze wszystkich. Leczymy się u doktora całą rodziną od wielu lat. Naprawia zęby które inni spisali już na straty. Jest cudotwórcą. Dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy K, T, J
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Ewa Sarek-Łyszkiewicz

ulica Koralowa 11
71-220 Szczecin

Wspaniała Pani doktor,bardzo cierpliwa i delikatna. Zawsze uśmiechnięta,doradzi i poleci najnowsze metody leczenia.Zawsze ma czas dla pacjęta.Uwielbiają ją dzieci.Teraz do stomatologa chodzę bez stresu.
Opinia dodana przez: kasia

dr n. med. Jaroslaw Tribull

Chirurg plastyczny

Chirurgia Plastyczna
Berlin Kurfuerstendamm 69
Szczecin

Sympatyczny lekarz i kompetentny specjalista. Operowalam sie u niego w Berlinie pare razy (piers, nos, chirurgia intymna) i jestem bardzo zadowolona. Mimo duzej odleglosci (mieszkam daleko za granica) oplaca sie.
Opinia dodana przez: E-Milia

lekarz Anetta Kleist

Lekarz rodzinny

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Cały czas korzystam z usług i jestem leczony u tego lekarza. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i mam pełne zaufanie do zaleceń.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Sylwester Ciećwież

UNI-MED
ul. Wielkopolska 24/3
70-451 Szczecin

Moja pierwsza wizyta u tego lekarza i stres z nią związany okazał się bezpodstawny Profesjonalna opieka , diagnoza , podejście do pacjentki , wszystko na tzw. szkolną szóstkę. Polecam wszystkim paniom, a szczególnie w średnim wieku .
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Aleksandra Brzozowska

NZOZ Centrum Rehabilitacji Terapia Filia Kaliny
Santocka 15G
71-113 Szczecin

Dr.Ola jest najlepszym stomatologiem jakiego znam.Lecze się u Pani Dr.od ponad 10 l i nic tego nie zmieni.Wysoki profesjonalizm ,empatia i serdeczność.Wszystkim polecam .Wieslawa O.(emerytka)
Opinia dodana przez: Wiesława O.

lekarz Marcin Milchert

Andyjska 10/1
71-497 Szczecin

Bardzo dobry specjalista. Empatyczny i cudownie cierpliwy człowiek. Jako pacjentka czuję, że mnie słucha i rozumie, że ma dla mnie czas i bardzo chce mi pomóc. Pod Jego opiekę trafiłam w szpitalu i uważam, że miałam ogromne szczęście. Dziękuję Panie Doktorze! Dziękuję za pomoc udzieloną mi w szpitalu, za dalsza opiekę ambulatoryjną, za cierpliwość i empatię!
Opinia dodana przez: Barbara Rachlak

lekarz Karol Gąsiorek

Cedyńska 20/4
71-667 Szczecin

Dzis mialam przyjemnosc poznac Doktora. Podejście do pacjenta - pierwsza klasa. Na każde pytanie udzielił wyczerpującej odpowiedzi, otwarty i uprzejmy. Naprawde godny polecenia.

lek. dent. Aleksandra Nowak-Kuks

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej "DENTO"
ulica Krzemiennna 42b
70-734 Szczecin

Bardzo fachowe i kompleksowe podejście do pacjenta i problemu. Lekarz z powołania a nie dla zysku, gorąco polecam!
Opinia dodana przez: gosia
Świetny lekarz, wysoka kompetencja, pełen empatii, godny polecenia. Z wielka troska, dbałościa I zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Z pełna odpowiedzialnościa polecam Krzysztof.
Opinia dodana przez: Krzysztof Oklejak

lekarz Mariusz Pietrzak

Pińska 4
71-043 Szczecin

Wyjątkowy człowiek, wspaniały lekarz, ogromna wiedza, wymarzony kontakt z pacjentem i jego rodziną.

lek. dent. Beata Rola-Szymańska

Jodłowa 13/1
71-114 Szczecin

Lekarz z super podejściem,poświęca pacjentowi dużo uwagi,leczenie doskonale,plomby mam ponad 15 lat z pod ręki pani doktor :)

lekarz Maria Pilecka-Jodko

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Bardzo kompetentna doktor i bardzo serdeczna. Dzieki jej umiejetnosciom ibardzo dobrymi poradami naprawde doszlam do zdrowia. Jestem nej bardzo wdzieczna i drugim polecam.

lekarz Marta Służałek-Drozd

Lekarz medycyny ratunkowej

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

bardzo dobry lekarz uprzejmy indywidualne podejscie do pacjenta kompleksowe badania bardzo pomocny godny polecenia
Opinia dodana przez: robert

lekarz Joanna Nowak

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

dr Nowak powiem krótko świetny lekarz. Kompetentny, uprzejmy a co najważniejsze interesujący się swoim pacjentem. Wnikliwie bada i szuka przyczyny dolegliwości, nie żałuje na badania diagnostyczne typu Holter, usg serca czy podstawowe badania z krwi. Naprawdę z czystym sumieniem polecam skorzystanie z usług pani dr w Por. Kardiologicznej w SPWSZ !
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Anna Kępka

Medycyna estetyczna, Internista

Gabinet medycyny estetycznej lek. med. Anna Kępka
ul. Lucjana Rydla 71
70-783 Szczecin

Pani doktor Anna Kępka "wyprowadziła" moją twarz po wizycie u niekompetentnej kosmetolożki, która użyła niewłaściwego produktu do mezoterapii makroiglowej. Leczenie było poważne antybiotykami i innymi lekami. Wyglądam normalnie, dziękuję.

lekarz Piotr Morawiak

ulica Wrzesińska 28
70-835 Szczecin

Mily, dokladnie tlumaczy chorobe i sposob jej leczenia. Mimo wizyty na NFZ i mnostwa pacjentow na poczekalni poswiecil bardzo duzo czasu. Polecam :-)
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Agnieszka Pius

Szpital
ks. Piotra Skargi 9 - 11
70-965 Szczecin

Polecam z czystym sumieniem Panią Doktor. Full profesjonalizm z przecudowny podejściem do pacjenta. Bardzo Pani dziękuję. SM
Opinia dodana przez: Anna H.

lekarz Bartosz Kujawa

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Nie radzę skręcać sobie kostek, ale jeśli już polecam udać się do Pana Bartosza :) W zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć kontuzje i jak się z nimi obchodzić.
Opinia dodana przez: Anna

dr Paweł Traczewski

Dermatolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Dr Paweł Traczewski jest doskonałym fachowcem, a przy tym bardzo miłym i kulturalnym człowiekiem, ma doskonałe podejście zarówno do leciwych pacjentów jak i młodych. Godny polecenia specjalista!
Opinia dodana przez: Kamila