Lekarze Szczecin

lekarz Krzysztof Kaseja

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica 5-go Lipca 36b
70-376 Szczecin

Absolutnie doskonały lekarz i człowiek , pełen wiedzy , empatii, chęci pomocy nawet dla tych , którzy nie potrafią prosić o pomoc bo nie wiedzą , nie rozumieją co się z nimi dzieje . Zajął się moim bratem niepełnosprawnym , z którym potrafił nawiązać kontakt zrozumieć , wysłuchać go i wzbudzić w nim wielkie zaufanie, i podjął się naprawdę skomplikowanej operacji jelit , a stan był taki , że sama ...
Opinia dodana przez: Siostra pacjenta

Alicja Falkowska

Przychodnia Medycyny Rodzinnej"Centrum Medyczne "VITA"
Łukasińskiego 42b/12
71-234 Szczecin

Byłam tam na leczeniu kanałowym i jestem bardzo zadowolona:)

dr Sławomir Ertmański

Psycholog, Psychoterapeuta

TET Trening-Edukacja-Terapia
Piłsudskiego 19/4
70-460 Szczecin

Bardzo polecam tego terapeutę! Ma naprawdę genialną intuicję, ogromną wiedzę.

lekarz Krzysztof Niedzielin

Internista, Gastrolog

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Świetny lekarz, fachowa pomoc, w 100% pomoże każdemu. Nie musi o nic pytać pacjenta, a już daje najlepsze możliwe rozwiązania do zrealizowania.
Opinia dodana przez: Radek K

lekarz Norbert Kacperski

Chirurg dziecięcy

Gorlicka 5
71-042 Szczecin

Profesjonalne podejście do pacjeta. Cierpliwie i rzeczowo wszystko tłumaczy. Potrafi uspokoic rodzica gdy chodzi o zabieg dziecka.
Opinia dodana przez: Magda

lek. med. Robert Wink

Laryngolog, Otolaryngolog

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Wizyta u pana doktora Winka to prawdziwa przyjemność. Słucha pacjenta, tłumaczy wszystkie wątpliwości. Stwarza sytuację, aby pacjent nie stresował się wizytą, nie ponagla. Traktuje pacjenta z godnością i szacunkiem. Jest miły i ma poczucie humoru. Bardzo przyjazny i godny zaufania, profesjonalista, polecam.

lek. dent. Anna Ciulęba

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

W pełni zgadzam się z poprzednią opinią o Pani Doktor i podpisuję się pod nią z czystym sumieniem. Polecam zwłaszcza wszystkim lękliwym.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Adrianna Tymczyszyn

HAHS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Czwartaków 3
70-774 Szczecin

...........................Paweł............................................................................................

lek. dent. Ziemowit Ogrodowczyk

Pomarańczowa 3A
70-781 Szczecin

Najlepszy stomatolog :) godny zaufania i polecenia. Nigdy jeszcze mnie nie zawiódł. Zawsze pomógł i dobrze doradził.
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Anna Jachym-Podraszko

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej ESDENT
Mariana Rapackiego 8/A
71-467 Szczecin

Korzystam z usług Pani dr Anny od ponad 10 lat i jestem bardzo zadowolony. Pani dr jest super fachowcem i miła osobą. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Olga Szyroki-Lichota

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

W lutym 2023 r. Pani Doktor usuwała mi całą tarczycę wraz z węzłami chłonnymi centralnymi. Operacja przebiegła bez powikłań. Szwy wchłanialne i po dwóch dniach do domu. Rana zagoiła się bardzo szybko. Po trzech miesiącach trudno dostrzec bliznę. Pani Doktor konkretna i miła. Z całego serca polecam za profesjonalizm. Dziękuję, że mogłam być Jej pacjentką. A przyjechałam do Szczecina z województwa kujawsko -pomorskiego.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Małgorzata Mikulska

Neurolog

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ulica Mączna 4
70-780 Szczecin

Pani Doktor prowadzi mnie 15 lat Kobieta z sercem na dłoni, świetny specjalista.Wsztstko tłumaczy,cierpliwa,opiekuńcza,super lekarz.Ufam nie tylko jako lekarzowi ale też jako człowiekowi.Kobieta anioł ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Labib Zair

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Mogę tylko potwierdzić wcześniejsze opinię ,Pan doktor to prawdziwy mistrz w swoich dziedzinach,nie ma co się bać badań czy zabiegu,jak ktoś już pisał u dentysty jest większy strach a tutaj kilka minut i po sprawie .Z hemoroidami nie ma co czekać bo im dłużej się czeka tym trudniejsze leczenie.W ramach NFZ takiego leczenia nie ma a nawet jak ci stwierdzą hemoroidy to tylko leczenie operacyjne skalpelem a u doktora są ...
Opinia dodana przez: zh

lek. dent. Beata Olczyk-Cimoch

Stomatolog, Chirurg stomatolog

NZSOZ Elżbieta Zaniewicz
Łucznicza 76A
71-472 Szczecin

Pani dr bardzo sympatyczna. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: An

lek. dent. Piotr Bobrowski

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16
Szczecin

Najlepszy dentysta który ma bardzo fajne podejście do dzieci. Wszystko wytłumaczy na spokojnie i strach dziecka przed dentysta znikł.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Izabela Paśko

ul. Maciejkowa 19/4
71-784 Szczecin

Polecam w pełni!Doktor konkretna i rzeczowa a jednoczesnie miła i wspierajaca. Na pewno beda ja polecac i sama nie raz bede korzystała z porady gdyz Pani Doktor zdobyla moje zaufanie juz po pierwszej wizycie-co rzadko sie zdarza;-)
Opinia dodana przez: MARTA

lek. dent. Julia Rzeszowska

NZOZ "LASER" Filia
Łucznicza 64/124
71-472 Szczecin

16.02.2022. Dziękuję p. doktor za wykonanie czegoś, czego bym się w życiu nie spodziewał, po prostu mam zęba,którego już prawie nie było. Polecam p. doktor. Jeszcze raz dziękuję.

lekarz Mirosław Halczak

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Reduty Ordona 22/1
71-202 Szczecin

Świetny lekarz,byłam dzisiaj na wizycie. Polecam każdemu Pana Doktora.Pierś wygojona a blizny nie widać.Chylę czoła i pełny szacun.
Opinia dodana przez: Diana
Bardzo dobry lekarz. Jeden z najleprzych w Szczecinie, choc trudno sie dostać z uwagi na ilość pacjentów.

dr n. med. Boguslaw Kompf

Chirurg naczyniowy

ulica Reduty Ordona 22/1
71-202 Szczecin

bardzo zadowolona jestem z zabiegu,mogę teraz chodzić w butach,żałuję że wcześniej takiej decyzji nie podjęłam.
Opinia dodana przez: teresa