Lekarze Szczecin

lek. dent. Ewa Ignaczak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej Centrum Stomatologii "ESKULAP"
Okrzei 1A/2
71-272 Szczecin

Jakby wszyscy stomatolodzy mieli by takie podejście do pacjentów, to nasz kraj miałby najzdrowsze zęby na świecie

lek. dent. Edyta Barańska-Pukszta

Specjalistyczny Gabinet Dentystyczny UNIDENT
Emilii Plater 11/1
71-635 Szczecin

Gabinet na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm. Leczymy się całą rodziną od wielu lat u doktor Barańskiej. Bardzo miła atmosfera. Polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Aleksander Karpów

ulica Owocowa 4B/1
70-213 Szczecin

Gorąco polecam Pana doktora. Wspaniały fachowiec, a na dodatek uczciwy, uprzejmy, i bardzo delikatny. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Agata Kozieja-Kwiatkowska

NZOZ "Adent"
al. Powstańców Wielkopolskich 66 - 68
70-111 Szczecin

Wspaniała Pani doktor. Chodzę do niej już od kilku lat, zrobiłem tam wiele kanałówek, kilka koron, jak i zwykłych wypełnień. Pani doktor Agata zawsze w pełni profesjonalna, ma bardzo dobre podejście, niesamowicie miła, mam do niej 100% zaufanie i nie wyobrażam sobie iść do kogoś innego. Gdyby można było, to zamiast 5 gwiazdek dałbym wszędzie po 10 :) Zawsze polecam moim znajomym, którzy również są zadowoleni.
Opinia dodana przez: Jakub J.

Anna Łokaj

porta medyk sp.z o.o.
szczecin
71-610 Szczecin

Bylem u pani doktor ze sporym problemem, wytlumaczyla mi o co chodzi, bardzo kompetentna i mila, mam teraz zdrowe zeby. Polecam!
Opinia dodana przez: ryszard

Miłosz Sierant

ulica 5-go Lipca 15a/1
70-376 Szczecin

Polecam wszystkim rodzicom małych dzieci, które panicznie boją się stomatologa!!!! Mam 4 latka, który na hasło "dentysta" był w stanie zrezygnować ze wszystkich przyjemności, żeby tylko do niego nie iść. Z jednym zębem robiliśmy 8 podejść w 4-ech różnych gabinetach (gaz rozweselający również był w użyciu), udało się go wyleczyć ale i mnie i dziecko kosztowało to bardzo dużo nerwów. Na myśl o leczeniu kolejnych ubytków u młodego robiło mi ...
Opinia dodana przez: katarzyna

dr n. med. Katarzyna Iskierska

Hipertensjolog

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Jestem pod wrażeniem Pani Doktor. Poza tym, że jest bardzo ciepłą i miłą osobą jest przede wszystkim wspaniałym kompetentnym lekarzem. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Miałam problem z sercem, który między innymi był spowodowany za dużą dawką leku na tarczycę. Pani Doktor zbadała również tarczycę i ustawiła odpowiednio leki. Bardzo dokładnie tłumaczy problemy chorobowe. Jest osobą pełną empatii. Na miejscu robi ekg.Bardzo gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Dominika Polak-Majcher

Specjalistyczny Gabinet Dentystyczny UNIDENT
Emilii Plater 11/1
71-635 Szczecin

Miałem problem ze stawami skroniowo żuchwowymi, straszne bóle mięśni twarzy i głowy.Nie wiedziałem gdzie się udać ale znajomy polecił mi Panią Doktor .Wizyta okazała się zbawienna bo Pani Doktor specjalizuje się w tego typu schorzeniach.Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie.Skierowany zostałem na terapię, masaże i odpowiednie ćwiczenia, bo Pani Doktor współpracuje z fizykoterapeutką która zajmuje się takimi problemami.Następnie została wykonana dla mnie specjalna szyna i dodatkowo zabieg z botoksu na mięśnie ...
Opinia dodana przez: Wdzięczny pacjent

lekarz Agnieszka Śpiewakowska

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"
ulica 3 Maja 25-27
70-215 Szczecin

Z mojego punktu widzenia jest to lekarz o nieprawdopodobnej intuicji zawodowej i bardzo dużych kompetencjach w temacie. Rozwiązała mój ciągnący się latami problem. Problem który był lekceważony przez utytułowanych naszych lekarzy. Pani Agnieszko dzięki Pani moj problem nie powraca. Dzięki Pani trafnej diagnozie jestem mocna i czuje się doskonale. Dziękuję bardzo. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Agata Gidzgier

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Rewelacyjny lekarz, który bez pośpiechu wytłumaczył i odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Pani doktor z maksimum empatii, wzbudza zaufanie również u dzieci. Z całego serca polecamy. Rodzice Filipa
Opinia dodana przez: K&R

lekarz Bartosz Kiedrowicz

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Lekarz przez bardzo duże <<L<<. Bardzo cierpliwy i oddany pacjentowi, wytłumaczy, doradzi, sam załatwi termin w Zakładzie Med. Nuklearnej w Bydgoszczy czy na Oddziale w Klinice Szczecin ul. Unii Lubelskiej a jestem zwykłą osobą bez koneksji, rocznik 1950, chorującą od 8 lat na rzadką chorobę nowotworową jaką jest rakowiak a do tego jeszcze od 10 lat na czerniaka. Rzetelnie prowadzi pacjenta. W Zdunowie byłam traktowana obcesowo i z pogardą dla ...
Opinia dodana przez: Alicja

Magdalena Malczyńska-Kocińska

Żółkiewskiego 18
70-346 Szczecin

przesympatyczna Osoba z pasją i fachowym podejsciem do pacjenta !!! walczy do końca o każdego zęba , pierwszy raz mialam bezbolesne znieczulenie ! :) Gorąco polecam !!!

dr n. med. Andrzej Lipiński

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Wspaniały lekarz,wspaniałe podejście do pacjenta.Niesamowicie miły i profesjonalny personel.Gorąco polecam Dr Lipińskiego i jego zespół,efekt lepszy niż oczekiwałem.Duża krótkowzroczność oboje oczu,usunięcie zaćmy na obu oczach i wszczepieniu soczewek,efekt niesamowity.Okulary nosiłem prawie czterdzieści lat i to grube cylindry.Tak więc polecam Dr Lipińskiego i będę polecał,jednocześnie raz jeszcze dziękuję.
Opinia dodana przez: Robert

Magdalena Lubiszewska

Logopeda, Neurologopeda

Witkiewicza 65 lok. 1
71-125 Szczecin

Jeżeli wędrujecie z dziećmi od psychologa do psychologa, jeżeli sugerowane podejście nic nie zmienia albo zmienia mało, zacznijcie od Pani Magdaleny. Poza kompleksowym wyjaśnieniem tła emocjonalnego i powiązań fizyczno-psychicznych, w tym oddziaływania na mowę, idealnie (w sedno) określi Wam dane zaburzenia u dziecka, a nawet 1 wizyta pokaze Wam kierunek, w którym nalezy isc. Fachowiec z zamiłowania. Takich jest niewielu.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Bartłomiej Gliniewicz

Urolog

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Pan doktor, pomógł mojemu tacie kiedy inni doktorzy nie potrafili tego zrobić. Jestem mu ogromnie wdzięczny i polecam
Potwierdzam poprzednie opinie. Od pierwszej wizyty u Pani doktor czułam, że naprawdę chce mi pomóc. Bardzo szczegółowy wywiad oraz badanie neurologiczne. Wcześniej przez długi czas borykałam się z silnym bólem, obecnie jest naprawdę nieźle. Polecam bardzo
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Maciej Wójcicki

Chirurg ogólny, Transplantolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SONOMED"
ul. Pocztowa 28U/2
70-361 Szczecin

Człowiek, który jest stworzony do bycia lekarzem. Wzór i autorytet. Profesjonalista, pasjonat, pełen empatii i troski o pacjentów, wizyty są jak plaster na skołatane strachem serce. Pacjent po wizycie mimo że schorowany, czuje się od razu zdrowszy. Jak dobrze, że miałam to szczęście trafić do Profesora.

lekarz Jowita Huzarska

Połabska 4
70-115 Szczecin

Wspaniała kobieta, wspaniały lekarz. Wykryła mi 5 mm raka i szybko podjęli leczenie. Dziękuje Pani dr.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Jadwiga Matuszczak

Lekarz rodzinny

Krzemienna 42b
Szczecin

bardzo dobry lekarz poświęcający sporo uwagi najmłodszym pacjentom, przeprowadza bardzo dokładny wywiad i co dla mnie było bardzo ważne to to, że nie przepisuje niepotrzebnych lekarstw...zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Piotr Białecki

Ortopeda, Traumatolog

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Wresczie po 4 miesiącach podjęłam stosowne leczenie i czuję się absolutnie lepiej. Wszystkim polecam tego wspanielego lekarza