Lekarze Szczecin

lekarz Ryszard Owczarek

Modra 96 F/2
71-220 Szczecin

Lekarz godny polecenia, konkretny a przy tym miły. Operacja haluksa udana a noga dobrze się goi. Dziękuję Bożena
Opinia dodana przez: Bożena

lek. dent. Agnieszka Biernacka

Duńska 67 lok. 2
72-600 Szczecin

Super obsługa . W pełni profesjonalna. Rzeczowa i konkretna ! Nie naciąga jak niestety, większość stomatologów. Godna polecenia , co czynię z satysfakcją ! M.N.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Izabela Zajączkowska

Lekarz rodzinny

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MAJOWE
Zofii Nałkowskiej 14
70-785 Szczecin

Lekarz z powołania,nic dziwnego ze zostala wybrana aniolem medycyny każdemu pacjentowi poswieca tyle czasu ile wymaga.A nie jak u innych wszedl i wyszedl.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Joanna Sint-Wawrzyńska

Wawdent
Wyzwolenia 30/1
71-500 Szczecin

Od dwóch lat korzystam z usług tej pani. Jestem z nich bardzo zadowolona. Czuję się "dopieszczona", bezpiecznie, bo wiem, że znalazłam się w dobrych rękach, pod dobrą, fachową opieką stomatologiczną. Bardzo cenię sobie u pani Joanny rzetelne, dokładne i zrozumiałe wyjaśnianie istoty problemu, metody dalszego postępowania z uwzględnieniem woli pacjenta. Poza tym pani Joanna jest niezwykle miłą, delikatną osobą, a dźwięk wiertła w jej wydaniu to istna symfonia dla ucha: ...

dr Agata Torbé

Lekarz rodzinny

Piramowicza Grzegorza 11b
71-157 Szczecin

Świetny lekarz! Kompetentna i fachowa! Bardzo miłe podejście do pacjenta! Polecam na chorobę i nie tylko!
Opinia dodana przez: Zygfryd

Natalia Burda

Centrum Medyczne Kaszubska
Kaszubska 59/1
70-402 Szczecin

witam, miałam okazję raz leczyć się u pani doktor, wizyta nie była zbyt droga, uprzejmość, profesjonalność, dokładność pracy Pani doktor sprawia,że wizyta u stomatologa nie jest taka straszna :) będę kontynuować leczenie w centrum medycznym kaszubska .

dr n. med. Danuta Mikulska

Wenerolog, Dermatolog

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Ciepła ,serdeczna, bardzo dokładna w badaniu,konkretna - o ogromnej wiedzy medycznej trafne diagnozy byłam u Pani Doktor kilka razy i wiele Jej zawdzięczam wspaniały, mądry lekarz w mojej ocenie najlepszy dermatolog u jakiego byłam.
Opinia dodana przez: Marianna

Kamila Szary

Logopeda, Neurologopeda

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii
Królowej Korony Polskiej 26/1, 1A
70-480 Szczecin

Pani Kamila godna polecenia w 100%. Rzetelna pod kazdym względem, wspanialy kontakt z dzieckiem, a po diagnozie , obszernie i dokladnie wytlumaczyla problem i jak z nim sobie poradzić. Podala zestaw ćwiczeń, dzieki ktoremu możemy wspomagać rozwój naszego dziecka. To co wyróżnia Pania Kamile to podejscie do problemu od innej strony ,a to z kolei działa na trafność stawianych diagnoz.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wojciech Petriczko

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Podziękowania dla Pana doktora za okazaną pomoc w ratowaniu nogi mojego tatusia. Słowa nie wyrażą wdzięczności. Polecam każdemu komu odebrano nadzieje. Dzisiaj o życzliwego, pomocnego, chcącego ratować życie, ale również ,,jakość życia,, lekarza jest bardzo ciężko. My mielismy szczęście trafić na doktora Peteiczko, który jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: JudytaM

lek. dent. Radosław Bubieło

Chirurg stomatolog

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Piotra Sargi 9-11
70-965 Szczecin

Jestem po usunięciu czterech ósemek , profesjonalne podjęcie do pacjenta, polecam Pana Doktora . Szybko , sprawnie
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Małgorzata Mielniczuk

Samodzielny Niepubliczny Zakład Specjalistyczny Opieki Zdrowotnej Przychodnia Specjalistyczna i Rehabilitacyjna
Łucznicza 64
71-577 Szczecin

Super. Bardzo miła i dobra Pani Doktor. Ma wspaniałe pełne empatii podejście do pacjenta. Super. Zasługuje na najwyższą ocenę we wszystkich kategoriach po 5 gwiazdek.
Jestem po wizycie u Pani dr i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest bardzo miła, spokojna, odpowie na każde pytanie. Ma podejście do rodziców i dzieci.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr Maciej Pastucha

Chirurg plastyczny

"Dobra" Klinika Chirurgii Plastycznej dr Maciej Pastucha
Dębowa 3
72-003 Szczecin

witam 11 lat temu doktor robil u mnie lifting sutkow... efekt operacji trzyma sie do tej pory... pelnen profesjonalizm ze strony pana doktora... bardzo dziekuje ;P
Opinia dodana przez: natalia

dr Iwona Damljanowić

Onkolog

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Pani doktor to przemiła,kompetentna wzbudzająca bezgraniczne zaufanie.Godna polecenia innym chorym. Ryszard
Wspaniałe podejście do pacjenta,szacunek,punktualność wspaniała organizacja.Bardzo dobrze wyposażony gabinet.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Maciej Kawczyński

Laryngolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Prawdziwy lekarz z powołania. Potrafi wysłuchać, poświęcić czas na odpowiednio długie badanie (często mało przyjemne), ma ogromna wiedzę i cierpliwie wszystko tłumaczy. Niesamowita empatia do drugiego człowieka, chętnie poradzi gdzie należy się udać w przypadku dalszej diagnozy. Świetny lekarz!Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Arkadiusz Każmierczak

Chirurg naczyniowy

klinika pum
Szczecin

Wczoraj wyszedłem ze szpitala. Mam stent-graft w aorcie brzusznej. Dzięki niemu pozbyłem się panicznego strachu -kiedy to się stanie - i wkrótce wrócę do normalnego życia. Dziękuję Panu Doktorowi, całemu zespołowi Aortic-Taem Kliniki Chirurgii Ogólnej Naczyniowej i Angiologii SPSK2. Jestem bardzo wdzięczny, a zarazem bardzo dumny, że mamy takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. stom. Agnieszka Borowiec-Rybkiewicz

Gebinet
ul. Tyniecka 28
71-019 Szczecin

Pani Doktor bardzo mi pomogla. Wkoncu mam piękne i zdrowe zęby !!!

lekarz Jan Ślósarek

Chirurg ogólny, Neurochirurg

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Dzięki profesorowi mam drugie życie :) Usunięty guz móżdżku w 1994 oraz reoperacja i wymiana drenażu w 2008
Opinia dodana przez: Adam

Iwona Poziomkowska-Gęsicka

Internista, Alergolog

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA dr n.med. IWONA POZIOMKOWSKA-GĘSICKA
ul. Józefa Poniatowskiego 7/4
71-110 Szczecin

Wybitna alergolog, nawet nie ma co wiecej pisac, bo i tak zadne slowa tego nie opisza. Jedna z najlepszych lekarek w tym kraju.
Opinia dodana przez: p