lekarz Joanna Sint-Wawrzyńska

Od dwóch lat korzystam z usług tej pani. Jestem z nich bardzo zadowolona. Czuję się "dopieszczona", bezpiecznie, bo wiem, że znalazłam się w dobrych rękach, pod dobrą, fachową opieką stomatologiczną. Bardzo cenię sobie u pani Joanny rzetelne, dokładne i zrozumiałe wyjaśnianie istoty problemu, metody dalszego postępowania z uwzględnieniem woli pacjenta. Poza tym pani Joanna jest niezwykle miłą, delikatną osobą, a dźwięk wiertła w jej wydaniu to istna symfonia dla ucha: nie raz opadały mi na fotelu powieki:) Kolejny atut to przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki. Pozdrawiam i zachęcam do gabinetu, bo warto!

Najlepszy stomatolog w mieście. Kobieta jest nieprawdopodobna - miła, delikatna. Dentysta jak z reklamy.

Witam. Wspaniała Lekarka, delikatna, fachowa, uprzejma do szpiku kości, sumiennie opisuje przyczynę choroby, poświęca pacjentowi dużo swojego czasu na leczenie jak i powody danej dolegliwości. Pani Lekarz leczyła każdą moją dolegliwość, od spuchnięcia, aż do kanałów, które robi perfekcyjnie. Godna zaufania. Polecem