Lekarze Szczecin

lekarz Grażyna Wilk

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Jestem pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia Pani profesor. Udałam się na USG piersi. Pani profesor, zanim rozpoczęła badanie, zapytała o tarczycę, co nie jest oczywiste, gdyż nie mam tzw. wola. Okazało się, że na prawym płacie jest guz (do biopsji). Dla mnie zupełnie nieprawdopodobna informacja. Pani Profesor jest niezwykle skoncentrowana na badaniach, konkretna i uprzejma.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Barbara Cybak-Kulas

Samodzielny Niepubliczny Zakład Specjalistyczny Opieki Zdrowotnej Przychodnia Specjalistyczna i Rehabilitacyjna
Łucznicza 64
71-577 Szczecin

świetny lekarz tylko jej Ufam dba o wszystko wysłucha, doradzi pilnuje że pamiętać o badaniach okresowych dokładnie wszystko omawia
Opinia dodana przez: marek

lekarz Joanna Obłoza

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Anioł nie kobieta! Super podejście, wszystko tłumaczy, opiekowała się 101 letnią moją mamą. Jestem wdzięczna za każdą chwilę, za każdy telefon w dobie pandemii. Irena Dąbrzalska mama Józefy. Pozdrawiam ciepło.
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Paulina Trojczuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ArtDentica
marsz. Józefa Piłsudskiego 24/1
70-463 Szczecin

Pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie. Doktor szczegółowo opisała problem i wyjaśniła sposób leczenia. Pierwszy stomatolog u którego spotkałem się z takim zaangażowaniem w swoją pracę. Krótko mówiąc właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pierwsza ale napewno nie ostania wizyta!!! Szczerze polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Gościniak

ulica Księcia Józefa Poniatowsk 33c
71-111 Szczecin

Pan doktor jest znakomitym specjalistą kardiologiem. Pełen życzliwości i empatii. Podczas każdej wizyty czułam pełne zainteresowanie doktora moim samopoczuciem, uzyskałam dokładny obraz mojej choroby. Poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi, docieka przyczyn choroby. Wzbudza zaufanie. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: ELŻBIETA

lek. dent. Agnieszka Lewińska

HAHS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Czwartaków 3
70-774 Szczecin

Fantastyczny lekarz i człowiek . Profesjonalne podejście do pacjenta. Miła i pogodna.Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Mariola Chmielewska

Internista, Lekarz rodzinny

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Zdecydowanie polecam- ciepły, troskliwy, kompetentny profesjonalista . Wizyty domowe bez problemu można umówić.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Jarosław Szumiłowicz

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Wczoraj wyszedłem ze szpitala. Mam stent-graft w aorcie brzusznej. Dzięki niemu pozbyłem się panicznego strachu -kiedy to się stanie - i wkrótce wrócę do normalnego życia. Dziękuję Panu Doktorowi i całemu zespołowi Aortic-Taem Kliniki Chirurgii Ogólnej Naczyniowej i Angiologii SPSK2. Jestem bardzo wdzięczny, a zarazem bardzo dumny, że mamy takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Marlena Stachurska

Lekarz rodzinny

PORTA MEDYK
ul. Stanisława Dubois 27
70-781 Szczecin

Leczy moich rodziców. Nie pozostawia pancjentów z problemami. Obowiązkowa , zaradna i oddana powołaniu. Więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Mirosława Grzegorzewicz

Duńska 25
70-685 Szczecin

Bardzo miła i delikatna Pani dr. Wzbudza zaufanie, zdecydowanie polecam ją swoim znajomym.
Jestem takiego samego zdania . Ciekawe czy jeszcze wróci do Polski nie ma lepszego lekarza od niego.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Aleksandra Smaga

Dental Clinic Smaga - Aleksandra Smaga
Jerzego Andrzejewskiego 35/2
70-786 Szczecin

Pełen profesjonalizm, kompetencja i wiedza. DR Aleksandra wykonała mi dużą prace z której jestem bardzo zadowolona. Efekt wspaniały. Gabinet nowoczesny . Polecam .
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Andrzej Szymczak

Laryngolog

Gierczak 38 (Laser) lok. 3
70-825 Szczecin

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Jest wyjątkowy i rzadko takiego można spotkać. Trafiłam do niego z polecenia, zadzwoniłam z płaczącym z bólu dzieckiem z boku, żaden inny lekarz w Szczecinie nie miał wolnych miejsc. Pan doktor przyjechał specjalnie, chociaż tego dnia nie przyjmował. Zbadał małego, którego bardzo bolało ucho. Okazało się, ze miał zapalenie. Wyczyscił mu woskowinę długą igłą, naświetlał laserem. Ma takie podejście do dziecka, ze mały ...

lekarz Krystyna Jędrzejczak

Kardiolog, Internista

al. Bohaterów Warszawy 107 lok. 6
70-371 Szczecin

Bardzo kompetentny lekarz,niespotykanie uprzejma,słuchająca pacjenta.

lekarz Agnieszka Ostojska

Dom Lekarski - Przychodnia Turzyn
al. Boh. Warszawy 42
70-342 Szczecin

Lekarz z prawdziwego powołania. Cudowna, kompetentna pani doktor. Poświęca dużo czasu, wszystko tłumaczy, interesuje się pacjentem. Kobieta anioł. W dzisiejszych czasach ciężko już znaleźć tak cudowną i rzetelną osobę, która daje wiarę w lepsze jutro. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Ewa

Iwona Witkiewicz

Pulmonolog

szpital zdunowo
Szczecin

wspaniały lekarz, rzeczowa kompetentna i szalenie sympatyczna. wszystko wyjaśnia w sposób zrozumiały dla chorego . odpowiada na wszystkie nawet na drobiazgowe pytania

lekarz Jadwiga Półchleb

Lekarz rodzinny, Anestezjolog

WIZYTY DOMOWE-dzieci ,dorośli,zaawansowane choroby nowotworowe
Szczecin

Pani Doktor pomogła już w mojej rodzinie w wyleczeniu mojego 3 letniego synka ,ma bardzo dobre podejście do dzieci i dorosłych rodziców .Leczy także moich rodziców .Wiele jej zawdzięczamy gdyż bardzo pomaga przezwyciężyć ciężką chorobę nowotworową mojego taty,jest cierpliwa ,pogodna i zna się na leczeniu silnego bólu przy nowotworze.Dziękujemy!

lekarz Małgorzata Bieschke

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Z całego serca pragnę polecić wizyty u Pani doktor M. Bieschke. Jestem pacjentką Pani doktor od ok. 15 lat, wcześniej trafiałam do innych lekarzy zwykle ze złym skutkiem.Dr Bieschke przeprowadza leczenie, wykonuje zabiegi bardzo profesjonalnie, bardzo dokładnie a jednocześnie delikatnie. Zastrzyki podaje bezboleśnie, zęby usuwa bardzo sprawnie. Wykazuje przy tym dużo empatii a wszystkiemu towarzyszy przyjazna atmosfera.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Aleksandra Nowak

Krzemienna 42b
Szczecin

Bardzo profesjonalna i rzeczowa dentystka, w dodatku miła i z pasją podchodząca do swojej pracy.

dr Agnieszka Kowieska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Dietetyk Szczecin Vita-Slim Agnieszka Kowieska
ul. Kopernika 3-5, Pasaż A-Z, lokal 2
70-241 Szczecin

chcesz poznać nową jakośc życia , oczywiście lepszą , to zgłoś się do Pani Agnieszki. Znakomity fachowiec . Odchudzanie z nią to przyjemność i znakomity rezultat ( w 3 miesiące 18 kg z doskonałymi wynikami ) . Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa Łojewska