Lekarze Szczecin

lekarz Arnold Mizerski

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

W mojej ocenie wspaniały urolog i wirtuoz ultrasonografii. Badanie prowadzi kompleksowo, nie ograniczając się do "rejonów" urologicznych. Nowocześnie wyposażony gabinet (Goleniów) umożliwiający pogłębioną diagnostykę. Doktor w kontakcie bardzo uprzejmy, udzielający niezbędnych informacji. Daje poczucie pewności, że wybór lekarza był właściwy. Niebawem znowu odwiedzę gabinet ze swoją przypadłością (gruczolak prostaty i - niestety - nie tylko).
Opinia dodana przez: Krzysztof F.

lekarz Bogusław Kosiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Żona trafiła na operacje resekcji odbytnicy w ZCO do dr.Kosińskiego w marcu 2021 r. Minął rok od operacji a już w kilka tygodni doszła bardzo szybko do siebie nie odczuwając wogóle jakiś skutków resekcji jakby nigdy się nie odbyła operacja także z czystym sumienie mogę polecić dr. Jeżeli chodzi o zabiegi chirurgiczne układu pokarmowego

lekarz Krzysztof Michalczyk

71-455 Szczecin

Bardzo wielki profesjonalizm.Wielkie serce i ogromna życzliwość.Nie tylko wspaniały lekarz ale również wspaniały człowiek.Polecam z całego serca.

lekarz Małgorzata Białożyńska-Sadowska

Anestezjolog

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Kazimierza Wierzyńskiego 18
70-786 Szczecin

Bardzo kompetentny lekarz i niezwykła osoba. Rzadko spotyka się lekarzy zarówno z wielką wiedzą, wyczuciem, jak i empatycznym stosunkiem do pacjenta. Polecam, jeśli ktoś chce poprawić swój wygląd i być pewnym, że efekty zabiegu będą naprawdę zadowalające.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Wojciech Marlicz

Internista, Gastrolog

al. Wojska Polskiego 231B
71-340 Szczecin

A ja dzisiaj (21.1.2023 r.) kilka słów o Synu prof. Krzysztofa Marlicza, nie żyjącego już od ponad 8 lat, który miał swój gabinet lekarski w największym wieżowcu przy ul. Szafera w Szczecinie. Profesor Wojciech Marlicz dwukrotnie badał/przyjmował moją żonę (seniorkę Pesel 43) – w 2017 r. i w dniu wczorajszym, gdy była zabrana przez pogotowie na SOR przy ul. Unii Lubelskiej. Oba te kontakty z Profesorem Wojciechem będą zapamiętane z ...
Opinia dodana przez: cxi

lekarz Andrzej Sowiński

Ojca Bejzyma 8/7
70-391 Szczecin

Bardzo dobry lekarz, miałam noge w kostce skręconą z naderwaniem ścięgna. Miły bardzo dobrze podchodzi do pacjenta i spokojnie.

lekarz Ireneusz Janiak

PRZYCHODNIE MEDYCYNY RODZINNEJ "SZAFERA" – Filia ul. Ledóchowskiego
Antoniego Ledóchowskiego 16
71-004 Szczecin

Pan Dr. Ireneusz Janiak ponad 5 lat temu naprawiał mi lewe kolano , poprzez wstawienie endoprotezy połowicznej ,typu Oxford. Do dzisiaj jest wszystko bardzo dobrze. Niestety moje kolano prawe też od paru lat boli i mam trudności z chodzeniem . Wczoraj byłem u Pana Dr. Janiaka ze zdjęciami moich kolan . Po badaniu i obejrzeniu zdjęć Pan Doktor bardzo jasno wytłumaczył mi konieczność wykonania takiej samej operacji jak poprzednio na ...
Opinia dodana przez: Józef

lekarz Barbara Filarska

Neurolog

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Uważam że Pani Doktor jest bardzo dobrym neurologiem i również wspaniałym, serdecznym człowiekiem. Dokładnie bada i słucha pacjenta, oraz udziela cennych wskazówek medycznych , dotyczących właściwego leczenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka.G

lekarz Małgorzata Niekrasz

Neurolog

71-455 Szczecin

Lekarz z powołania,prowadzi mojego tatę,polecam wszystkim!!! Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i 10/10 za podejście do człowieka,dziękuję że do Pani trafiliśmy.

lekarz Wojciech Gosławski

ulica Panieńska
70-535 Szczecin

Byłam pacjentką dr Wojciecha Gosławskiego.Uważam że jest specjalistą wysokiej klasy ,rzetelnie traktujący swój zawód.Jest komunikatywny ,życzliwy i cierpliwy .Dużo czasu poświęcił mi na dobór okularów ,choć ostatecznie to ja podejmowałam decyzję .Polecam dr ,ponieważ jest profesjonalistą w każdym calu.Odpowiedział na każde moje pytania i wątpliwości.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Anna Milczanowska

Internista, Diabetolog

71-455 Szczecin

Wszystko O.K. jak w ocenie wszystkie pełne gwiazdeczki i nie są przesadzone!!! Znam Panią od prawie 30 lat...
Opinia dodana przez: Bogusław Szatanik

lekarz Piotr Kolczewski

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Długo zastanawiałam się jakimi słowami opisać moja przygodę z Dr. Piotrem Kolczewskim, słowo dobry to za mało wiec się troszkę rozwinę :) Zgłosiłam się do Dr na zabieg Labioplastyki, czując od lat dyskomfort pod każdym względem: sport , koronkowa bielizna, współżycie, zawstydzenie.. sama rozmowa o tym była krępująca - ale Pan Dr bardzo szybko swoim profesjonalizmem sprawił ze poczułam się swobodnie i komfortowo, zaproponował kompleksowe rozwiązanie i zagwarantował ze będzie ...
Opinia dodana przez: Elzbieta B.

lekarz Dagmara Achrem-Waszkinel

Lekarz rodzinny

SZCZECIŃSKIE CENTRUM ZDROWIA - SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE
ulica Duńska 59/13
71-795 Szczecin

Najlepsza i najcudowniejszy lekarz i człowiek jakiego spotkałam!!! Pani doktor jest zawsze sercem z pacjentem,doskonale doradzi, skieruje, jest najlepsza!!!
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Ewelina Kuligowska

Internista, Kardiolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Bardzo kompetentny kardiolog.........................................................................................................

lekarz Małgorzata Łukjanowicz

Internista, Reumatolog

NZOZ UROLOGIA
ulica Lubelska 29
71-043 Szczecin

Pani dr. Lukianowicz jest moja lekarka od 2009 r.Jest wspaniala osoba.Rzetelnie zajmuje sie pacjetem,jest grzeczna i kulturalna.Leczy mnie w poradni i poswieca duzo czasu na wizyte .Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Alicja Zawadzka

Samodzielny Niepubliczny Zakład Specjalistyczny Opieki Zdrowotnej Przychodnia Specjalistyczna i Rehabilitacyjna
Łucznicza 64
71-577 Szczecin

WSpaniały pediatra lekarz z powołania, godny polecenia tylko ciężko się dostać i zawsze kolejki jak to do dobrego lekarza :)

lekarz Lidia Kędzierska

Internista, Gastrolog

ul. Ku Słońcu 58
72-006 Szczecin

Bardzo dobra pani doktor .Przystępna i bardzo uprzejma co w obecnych czasach zdarza się nie często . Korzystam z jej porad w Przychodni Dolna Odra koło Gryfina Polecam.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Sławomir Archimowicz

Chirurg ogólny, Urolog

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Lekarz godny polecenia. Kompetencja, kultura i właściwe podejście do pacjenta. Zanim podejmie się decyzję - wytłumaczy powody swej propozycji.
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Stanisław Mokrzyński

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych
al. Wojska Polskiego 97
70-481 Szczecin

Znakomity specjalista radiologii i niezwykle uprzejmy,rzeczowy człowiek. Szybko rozpoznał zakrzepice i przekonał, abym szybko udał się do szpitala i nie zignorował bólu łydki. Następnego dnia wykonano mi operacje wstawienia bypassow w prawej nodze. Gdyby nie ten kompetentny i przekonywający Pan doktor nie wiem jak skończyłoby sie to wszystko dla mnie.
Opinia dodana przez: Roland

lek. dent. Bartosz Jadczyk

Bp. Bandurskiego Władysła 36
71-685 Szczecin

Jak będziemi już staży i będę siedział w fotelu a moja żona będzie robić na drutach będziemy wspominać dr.Jadczyka który potrafił z niemożliwego zrobić możliwe. Wyleczył to co inni zepsuli.Już nie trzeba dłonią zakrywać ust.Były problemy z ugryzieniem nawet miękkiej bułki a teraz można gryźć orzechy i obgryzać kości. Dziękujemy Ci doktorze i życzymy wszystkiego dobrego.Polecamy dr.Jadczyk ze 100% odpowiedzialnością. Bogusia i Bogdan z kieleckiego
Opinia dodana przez: Bogusia