lekarz Teodozja Gronkowska

1,1

Jakim cudem ta kobieta jeszcze pracuje ? codziennie są na nią skargi , nikt z tym nic nie robi . Panie w rejestracji muszą się za nią wstydzić ale mówią ze nic z nia nie mozna zrobić bo ma znajomości w urzędzie

Jakim cudem ta kobieta jeszcze pracuje ?
codziennie są na nią skargi , nikt z tym nic nie robi .

Wczoraj byłam na dyżurze u tej Pani...porażka na całej linii. Przyszłam z typową reakcją alergiczną a dostałam skierowanie na IP ortopedii 😳Nie muszę mówić jaką minę miał Pan ortepada (ale przynajmniej się mną zajął). Akurat jak przyszłam rozmawiała przez telefon gdy skończyła odczekalam chwilę i grzecznie zapytałam czy można, na to ona nawrzeszczała na mnie" że co ja z nie myślę że ona tu tylko siedzi i nic nie robi, że ona ma pacjentów do oddzwonienia". Nie doslyszy, nie dowodzi. Pretensje do wszystkiego!!!! Jak wiecie kto przyjmuje radzę wyjść. Oszczędzicie sobie pokazu żenady i brak profesjonalizmu.

Ocena 1 to i tak za dużo. Pani doktor nie kompetentna. Nie potrafi wysłuchać. Jedyne, co robi to krytykuje i porusza sprawy nieistotne. Nie uzyskałam potrzebnej pomocy, więc nie wiem po co Pani doktor tam jest.

Tragedia. Zero kompetencji. Szuka chorób przy chorym w książce. Obrazka mnie wielokrotnie. Nie wiem jakie ta Pani ma układy że nadal pracuje. Tragedia. Pani zostawia traume w psychice. Krytykuje wszystko, ubiór, wygląd, prace,studia. Nie wiem po co wypytuje o życie prywatne pacjenta.

Dawno nie spotkałem, aż tak aroganckiego i chamskiego lekarza. W tym wieku to pasuje iść już na emeryturę, a nie próbować przyjmować pacjentów. Wywiad nie przeprowadzony, badanie fizykalne zrobione po łebkach. Próbuje pouczać i pokazywać wyższość. Cały czas doszukuje się kłamstwa ... Chyba czas już przejść na emeryturę.

Najgorszy dyżurujący lekarz WOMP. W chamski sposób komentuje miejsce zatrudnienia pacjenta. Nie słyszy czy też nie słucha pacjenta. Z problemem w zbiciu gorączki, duszącym kaszlem i ledwo mówiącego pacjenta odsyła do domu z karteczką aby zakupić rutinoscorbin i apap. Na dowidzenia mówi żeby 'nie przesadzać'.

Ta kobieta nie słyszy I nie widzi !! Musiałem od razu jechać do innego lekarza który zresztą potwierdził moje przypuszczenia że to nieprawidłowa diagnoza ... na dodatek wysyłanie pan z rejestracji do kfc... Nie rozumiem dlaczego ta kobieta jeszcze pracuje... naprawdę nie polecam !!! Zetknąłem na zegarek to mi się oberwalo że jak ja mogę być taki chamski I co mi się tak bardzo spieszy ... szczyt wszystkiego ! Nie polecam I podpisuje się pod tym swoim imieniem i nazwiskiem....

Pani jest niekompetentna do tego przyglucha. Na dzień dobry pyta o miejsce zatrudnienia pacjenta. Traktuje chorych ludzi jak źródło problemów.

Zdecydowanie odradzam wizyty u tej Pani. Nie dość,że jest arogancka to w dodatku niedouczona. Czemu ta Pani nadal pracuje? Na wizycie zapytała czy bym jej nie poszedł do apteki po leki i pozasłaniał rolety w gabinecie. Szczyt chamstwa. Kaźda kobieta,która do niej wchodziła,była komentowana.Pani doktor niedoslyszy,krzyczy do pacjenta tak,że słychać na poczekalni.Trafiłem do niej na dyżur nocny i nigdy więcej. Jedyne co ta Pani potrafi to mierzyć temperaturę.Bo na leczeniu się nie zna. L4 też nie potrafi wystawić. Nie polecam.

Zdecydowanie odradzam wizyty u tej Pani.
Nie dość,że jest arogancka to w dodatku niedouczona.
Czemu ta Pani nadal pracuje?
Jedyne co ta Pani potrafi to mierzyć temperaturę.Bo na leczeniu się nie zna.
L4 też nie potrafi wystawić.
Nie polecam.