lekarz Teresa Adamiak-Żydowicz

2,5
2,5
2,2
2,1

Tragedia, okropna Pani Doktor z zerową empatią do pacjenta. W prywatnej placówce oczekuje się czegoś więcej niż takiej chamówy jaką zaprezentowała Pani Doktor. Brak kompetencji, mówi że nie spotkała się nigdy z takim przypadkiem i że to niemożliwe. Z czystym sercem odradzam wizytę, lepiej poczekać na inny termin u kogoś bardziej kompetentnego.

Pani Doktor to bardzo nieuprzejma i opryskliwa osoba. Nie słucha do końca objawów, wypowiada opryskliwe komentarze i komendy. Pomimo, iż przyszłam do niej z gorączką była zdziwiona prośbą o zwolnienie z pracy na jeden dzień. Przyszłam do niej z kaszlem, katarem, gorączką i najprawdopodobniej zapaleniem pęcherza, ale najpierw usłyszałam, że jak mam gorączkę, to mnie wszystko może boleć, a następnie, że ja przecież wcale nie mam kataru i skupiła się tylko na zapaleniu pęcherza, nie otrzymałam żadnych leków na przeziębienie! Nie polecam wizyty u tej Pani.

Rzetelna, doskonala w swojej dziedzinie wielce oddana pacjentowi,swietna diagnosta,godna polecenia w 100%

Skierowano mnie do Pani doktor w placowce lux med, niestety jej uwaga skupila sie nie na tym z czym przyszedlem, na moje prosby o skierowanie na dodatkowe badania ogolne Pani zareagowala zdziwieniem, a nastepnie oburzeniem, bo jak sie okazuje moje potrzeby sa najmniej wazne. Przy okazji uslyszalem krotki wyklad na temat "jak sie nie podoba to do widzenia". I oczywiscie nie otrzymalem skierowan na bezplatne badania za co prawdopodobnie odpowiedzialna jest polityka firmy. Atmosfera nieprzyjemna, moje odczucia zgodne z wiekszoscia negatywnych opinii tutaj, o kompetencji niech swiadczy chociazby fakt ze lek ktory zostal mi przepisany dawno zostal juz wycofany z rynku.

Jestem oburzona postawą Pani doktor. Przerywa wypowiedź pacjenta, krytykuje go i poniża, traktuje jak analfabetę, któremu trzeba tylko przeczytać na głos dawkowanie leków, ale nie uważa za stosowne poinformować go o swojej diagnozie. Jest odpychająco wroga, koszmar. Przyszłam na kosultację chora, obolała, zamiast zrozumienia usłyszłam: szybciej proszę, skrótami, twarz do okna! Żałosna niekompetencja mimo tytułu doktorskiego. Nigdy więcej kontaktu z taką osobą.

wspanialy lekarz,wspanialy czlowiek.Polecam wszystkim chorym pot-rzebujacym pomocy.

Bylem u pani doktor w placowce Luxmed. Zdecydowanie nie polecam,ze wzgledu na brak uprzejmosci,arogancje.Nie miala ochoty nawet wysluchac historii choroby.Co do celnosci diagnozy i przepisanych lekarstw nie wypowiadam sie,poniewaz jeszcze choroba trwa.Wiecej nie skorzystam z jej uslug

lezalam w szpitalu na odziale wewnetrznym ktorego ordynatorem jest p doktor ,jest bardzo wyniosla i zachowuje sie bardzo arogancko wobec pacjetow i personelu.sprawia wrazenie ze brzydzi sie ludzmi chorymi potrafi krzyczec za kaszel zlapac za buzie i odwrocic do sciany osobe lezaca .opuscilam szpital bardzo zniesmaczona zachowaniem pani ordynator

Byłam w Medycynie Rodzinnej (Grupa LUX MED). Brak słów. Pani ma chyba jakiś problem. Nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie w taki sposób. Zdecydowanie odradzam. Raz na rok chodzę do lekarza, poszłam zdecydowanie do niewłaściwego......

Nieuprzejma, arogancka, nie słucha pacjenta, komentarze nie na miejscu, wręcz odpychająca.