lekarz Teresa Adamiak-Żydowicz

2,2
1,8
1,7
1,8

Tragedia!!! W zasadzie podpisuję się pod innymi głosami. Lekarz nie była w ogóle pomocna. Rozumiem ograniczenia i procedury, ale tu nie było nawet najmniejszej próby wyjścia z pomocą pacjentowi. Do tego komunikacja na poziomie sfrustrowanego urzędnika ZUSu. Jakim cudem ta kobieta trafia i utrzymuje się w prywatnych przychodniach? Teraz rozumiem te wolne miejsca i dostępne od ręki terminy. Na porządnych lekarzy trzeba czekać.

Antylekarz powodujący zagrożenie zdrowia i życia pacjenta. Na zapalenie płuc dała mi zwolnienie 3-4 dni. Tę wizytę w Luxmed wspominam ze wstrętem. Obiecałam sobie, że wydam opinię o tej pani, żeby każdego przed nią przestrzec. Na każdym poziomie przyznaję zero gwiazdek.

Gorszego lekarza nigdy nie spotkałam. PRL albo gorzej. Pani tak jak wygląda tak też się zachowuje. Zadzwoniłam w sprawie trwającej od tygodnia rwy kulszowej, którą przed tygodniem konsultowałam telefonicznie z innym, kompetentnym lekarzem LuxMed. Przepisał mi wówczas stosowne leki i skierował mojego męża na opiekę z pracy. Nie robił żadnego problemu, uznał, że taka opieka jest potrzebna i jeśli będzie taka potrzeba, mogę ją przedłużyć. W sprawie przedłużenia skierowano mnie na konsultację właśnie do tej Pani "Doktor". Od początku zwróciła się do mnie jedynie po nazwisku, bardzo oschłym tonem. Nie słuchała zupełnie, co miałam jej do powiedzenia, stawiała mnie w szeregu od początku. Zaznaczyłam, że chcę przedłużyć opiekę męża, stwierdziła, że ona czegoś takiego nie robi, że mam się zgłosić do NFZ. Podkreśliłam, że owszem, wystawienie opieki leży w jej obowiązku ponieważ w pakiecie LuxMed taka możliwość istnieje czego dowodem jest wystawienie jej przez innego lekarza tydzień wcześniej. I rozmowa z infolinią, która możliwość wystawienia takowej opieki potwierdziła. Pani pseudo lekarz twierdziła jednak inaczej. Zapisała mnie siła do lekarza neurologa na wizytę twarzą w twarz pomimo, że zaznaczałam niemożliwość chodzenia. Potrafiła jedynie to wyśmiać i podważać. Straszna pani doktor z jakiegoś medycznego horroru. Na takich lekarzy nikt nie chce trafić. Powinna natychmiast zostać zwolniona z prywatnej placówki jaką jest LuxMed.

Pani doktor biegunkę zdiagnozowała jako COVID! Nie miałem żadnych innych symptomów poza biegunką. Zostałem wysłany na test covid i okazało się, że wynik jest...negatywny :) Pani doktor chyba nie zna obecnie żadnej innej choroby. Nie jestem typem antyszczepionkowca. Szczepiłem siebie i dzieci na wszystkie obowiązkowe szczepionki. Ale nie wyłączam logiki i zdrowego rozsądku. Na moje pytanie do pani doktor: Dlaczego we Flandrii Zachodniej mimo wyszczepienia na poziomie 85-90% jest tak wysoki poziom zachorowań na Covid, pani doktor odpowiedziała: Mnie nie interesują te dane i wyniki. Nie będę odpowiadała na takie ...

Pani doktor biegunkę zdiagnozowała jako COVID!
Nie miałem żadnych innych symptomów poza biegunką.
Zostałem wysłany na test covid i okazało się, że wynik jest...negatywny :)

Pani doktor chyba nie zna obecnie żadnej innej choroby.

Na moje pytanie do pani doktor:
Mnie nie interesują te dane i wyniki. Nie będę odpowiadała na takie pytania.
Wszyscy dookoła mówią, że trzeba się szczepić, to trzeba.

Skoro pani doktor nie analizuje danych i wyników to ciekaw jestem na jakiej podstawie wybiera sposób leczenia.
Jakie to przykre, że są lekarze, których nie interesują dane, czy wyniki, nie potrafią odpowiednio zdiagnozować i pomóc.
A potem medycy dziwią się, że ludzie bardziej ufają doktorowi Google niż lekarzowi w gabinecie...

Telerozmowa zanim zaczęła się to już się skończyła. Opryskliwa, nieuprzjema , nie chciała nawet wysłuchać z jakim dzwonię problemem. Odłożyłem słuchawkę, bo nie dało się rozmawiać. Żenująca. Gdyby można było nie dałbym żadnej gwiazdki.

Gdyby można było nie dałbym żadnej gwiazdki.

Tragedia, okropna Pani Doktor z zerową empatią do pacjenta. W prywatnej placówce oczekuje się czegoś więcej niż takiej chamówy jaką zaprezentowała Pani Doktor. Brak kompetencji, mówi że nie spotkała się nigdy z takim przypadkiem i że to niemożliwe. Z czystym sercem odradzam wizytę, lepiej poczekać na inny termin u kogoś bardziej kompetentnego.

Pani Doktor to bardzo nieuprzejma i opryskliwa osoba. Nie słucha do końca objawów, wypowiada opryskliwe komentarze i komendy. Pomimo, iż przyszłam do niej z gorączką była zdziwiona prośbą o zwolnienie z pracy na jeden dzień. Przyszłam do niej z kaszlem, katarem, gorączką i najprawdopodobniej zapaleniem pęcherza, ale najpierw usłyszałam, że jak mam gorączkę, to mnie wszystko może boleć, a następnie, że ja przecież wcale nie mam kataru i skupiła się tylko na zapaleniu pęcherza, nie otrzymałam żadnych leków na przeziębienie! Nie polecam wizyty u tej Pani.

Rzetelna, doskonala w swojej dziedzinie wielce oddana pacjentowi,swietna diagnosta,godna polecenia w 100%

Skierowano mnie do Pani doktor w placowce lux med, niestety jej uwaga skupila sie nie na tym z czym przyszedlem, na moje prosby o skierowanie na dodatkowe badania ogolne Pani zareagowala zdziwieniem, a nastepnie oburzeniem, bo jak sie okazuje moje potrzeby sa najmniej wazne. Przy okazji uslyszalem krotki wyklad na temat "jak sie nie podoba to do widzenia". I oczywiscie nie otrzymalem skierowan na bezplatne badania za co prawdopodobnie odpowiedzialna jest polityka firmy. Atmosfera nieprzyjemna, moje odczucia zgodne z wiekszoscia negatywnych opinii tutaj, o kompetencji niech swiadczy chociazby fakt ze lek ktory zostal mi przepisany dawno zostal juz wycofany z rynku.

Jestem oburzona postawą Pani doktor. Przerywa wypowiedź pacjenta, krytykuje go i poniża, traktuje jak analfabetę, któremu trzeba tylko przeczytać na głos dawkowanie leków, ale nie uważa za stosowne poinformować go o swojej diagnozie. Jest odpychająco wroga, koszmar. Przyszłam na kosultację chora, obolała, zamiast zrozumienia usłyszłam: szybciej proszę, skrótami, twarz do okna! Żałosna niekompetencja mimo tytułu doktorskiego. Nigdy więcej kontaktu z taką osobą.