lekarz Teresa Adamiak-Żydowicz

2,2
1,8
1,7
1,8

Nieuprzejma, arogancka, nie słucha pacjenta, komentarze nie na miejscu, wręcz odpychająca.

Byłam w Medycynie Rodzinnej (Grupa LUX MED). Brak słów. Pani ma chyba jakiś problem. Nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie w taki sposób. Zdecydowanie odradzam. Raz na rok chodzę do lekarza, poszłam zdecydowanie do niewłaściwego......

Bylem u pani doktor w placowce Luxmed. Zdecydowanie nie polecam,ze wzgledu na brak uprzejmosci,arogancje.Nie miala ochoty nawet wysluchac historii choroby.Co do celnosci diagnozy i przepisanych lekarstw nie wypowiadam sie,poniewaz jeszcze choroba trwa.Wiecej nie skorzystam z jej uslug

lezalam w szpitalu na odziale wewnetrznym ktorego ordynatorem jest p doktor ,jest bardzo wyniosla i zachowuje sie bardzo arogancko wobec pacjetow i personelu.sprawia wrazenie ze brzydzi sie ludzmi chorymi potrafi krzyczec za kaszel zlapac za buzie i odwrocic do sciany osobe lezaca .opuscilam szpital bardzo zniesmaczona zachowaniem pani ordynator

wspanialy lekarz,wspanialy czlowiek.Polecam wszystkim chorym pot-rzebujacym pomocy.

ok bardzo kompetentna doświadczona osoba

ok bardzo kompetentna doświadczona osoba