lek. dent. Teresa Bartczak

1,8
1,6
1,9
1,4

Szok i porażka, dziecko boi się stomatologów o czym Pani Doktor została poinformowana, na wstępie krzyk i brak jakiejkolwiek rozmowy z pacjentem. Kiedy mały zaczął płakać zaczęło się wyzywanie „Dziki jest”. Pod koniec Pani pchnęła nogę chłopca i krzyczała na niego dalej. Kiedy starano się wytłumaczyć, że dziecko boi się krzyku i dlatego reagował jeszcze gorzej, Pani Doktor stwierdziła, że problem jest w dziecku. Rozumiem, że ciężko jest współpracować z dzieckiem które się boi, ale krzyk i brak chęci załagodzenia sytuacji nie jest rozwiązaniem. Nie polecam chodzenia z dzieckiem…

Jedna wielka porażka. Gdybym mogła to wystawiłabym minusowe gwiazdki. Pani Bartczak jest chamska i zero wyrozumiałości z jej strony. Spóźniłam się zaledwie 8 minut ponieważ po pierwsze rano są ogromne korki a po drugie na dole w rejestracji czeka się godzinami, na co Pani doktor stwierdziła ze wyjeżdża się godzinę szybciej i mnie nie przyjmie. Czekałam 3 tygodnie na wizytę mam okropny bol zęba i muszę iść prywatnie bo do tej Pani już w życiu się nie wybiorę. Wielokrotnie to ona miała opóźnienie nawet trwające godzinę i wtedy jest okej ale pacjent już nie ma prawe się spóźnić chwilki

Mąż chodził do niej na przeglądy. Za którymś razem znowu stwierdziła, że nie ma żadnych ubytków i wszystko ok. Po tygodniu zaczął go jeden ząb boleć, poszedł do innego dentysty i ten gołym okiem, a potem po zrobieniu rentgena stwierdził, że kilka zębów wymaga natychmiastowego leczenia. Leczenie kosztowało tysiące i trwało wiele miesięcy.

Ta pani to jakieś stomatologiczne nieporozumienie. Wstyd dla uczelni medycznej, ktora ją wypromowała na dentystę. Na piwko do baru to i owszem. Szkoda wiecej pisać.

Nie polecam tej Pani, jedynym plusem jest to, że nie trzeba długo czekać na wizytę. W środę byłam u tej Pani na leczeniu zęba, po wizycie spojrzałam do lustra i zobaczyłam, że nadal mam w nim próchnicę. Dziś poszlam do innego dentysty i dowiedziałam się, że ten ząb był tylko zalepiony i nawet Pani go nie wyczyściła. Gdyby nie moja spostrzegawczość to dzięki tej Pani jeszcze trochę i musiałabym leczyć zęba kanałowo.

Nie polecam ! Jak najdalej od tej kobiety,agresywna i wulgarna.odzywa się w prostacki sposób do pacjentów. Aż brak mi słów by opisać jej zachowanie .jestem w szoku że aldemed dopuszcza do takich sytuacji , skarga została przez przełożoną zbagatelizowana bo cytuje ,,jest to nasz najlepszy zespół,same dobre opinie od klientów,, .Pani stomatolog nie potrafiła nawet odpowiedzieć dzień dobry gdy czekałam w kolejce po czym stwierdziła że jestem bezczelna gdy zapytalam grzecznie oczywiście zwracjac się per Pani o swoja kolej bo jak to pieknie ujęła razem krów nie pasałyśmy!szok ! Krzycząc groziła że opiszę moje,,skandaliczne,, zachowanie w karcie pacjenta . Cała sytuacja była po prostu niedorzeczna ,Pani chyba chciała po prostu zrobić sobie już wolne A kolejna pacjentka jej przeszkadzala .

Zdecydowanie nie polecam. Więcej gadania niż robienia. Robiąc mi zęba patrzala się w ogóle w drugą stronę. Powiedziała ze zostały jescze tylko 2 żeby A u prywatnego dowiedziałem się ze zostało...11!! Szkoda nerwów czasu i bolu. Zdecydowanie NIE POLECAM

Z dala od tej KOBIETY! Ta Pani nie potrafi usunąć nawet ruszającego się zęba mlecznego! Po wczorajszej wizycie pozostawiła kawałki zęba w dziąśle, po czym musiałam interweniować u innego dentysty! Zadzwoniłam,żeby przekazać Pani stomatolog o zaistniałej sytuacji, po czym powiedziała mi, że ja, moja rodzina i znajomi mamy do Niej nie przychodzić! SZOK!! Nawet nie miałabym takiego zamiaru !!! Po co NFZ utrzymuje takich lekarzy????BRAK SŁÓW

Witam. Czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda ta Pani stomatolog? Bo nie wiem czy nie mylę osób... Czy to taka leciwa babcia?

Witam.
Czy to taka leciwa babcia?

Odradzam.Załuję, że zanim wybrałem się do p.doktor nie zapoznałem się z opinią o niej. Po długim leczeniu z moim zębem jest gorzej niż przed leczeniem.Szkoda czasu,nerwów i zdrowia.