lek. dent. Teresa Bartczak

1,9
1,4

Nie polecam tej Pani.Pierwszy i ostatni kontakt. Bardzo niemiła

Nie polecam tej Pani.Pierwszy i ostatni kontakt. Bardzo niemiła

Stanowczo NIE , NIE I JESZCZE RAZ NIE POLECAM!!!!wszystkie zęby leczone u p.doctor poszły do ''poprawki''

Leczenie bez zarzutu - od kilku lat, prywatnie i w ramach NFZ. Przy tym miła i sympatyczna lekarka.

Kiedyś leczyłam zęby u doktor Bartczak. Pani doktor jest naprawdę bardzo miła ale przecież nie idzie się do dentysty by pożartować czy poplotkować ale po to by wyleczyć zęby. Na początku chodziłam do Pani Bartczak na kasę chorych a później prywatnie. Teraz muszą poprawiać po niej inni dentyści. Robiąc mi kanałówkę zostawiła kawałek jakiegoś materiału w środku, źle wyczyściła zęba i teraz już go nie mam bo trzeba było go usunąć.Naprawdę nie polecam tej Pani Doktor!!!!!!

Beznadziejna baba. Nie radzę do niej chodzić.

Beznadziejna baba. Nie radzę do niej chodzić.

ta pani nie nazywa się Bardczak tylko Bartczak . również nie polecam

ta pani nie nazywa się Bardczak tylko Bartczak . również nie polecam

Pani nie nadaje się na dentystkę. Teraz muszę leczyć po niej zęby u innej stomatolog Nie radze do niej chodzić. Popsujecie sobie zęby. Chodziłam i prywatnie i na kasę chorych- nie polecam.