dr Teresa Gawlik-Jakubczak

Urolog

Witam. Bardzo głupio mi o to prosić ale nie mam pieniędzy na wizytę prywatną a bardzo pinie potrzebuję przedłużenia leków.Czy mogłaby Pani zrobić wyjątek i zrobić to dla mnie za darmo? Byłbym bardzo wdzięczny.Całą dokumentację medyczną posiadam, także jeżeli zgodziłaby się Pani na to bym to Pani przesłał na meila jak i również dane do wypisania recepty. Dla pani to jest 5- 10 minut roboty a dla mnie naprawdę bardzo ważna sprawa. Nie będę z góry dziękować ale jeszcze raz bardzo panią proszę.

zdecydowanie nie polecam! Pani doktor jest arogancka i nieuprzejma. Po obrażeniu się na pacjenta, że jednak czeka w poczekalni a Pani doktor chciała już skończyć pracę, wizyta odbyła się z tzw. musu, ze stwierdzeniem, że z problemem którego dotyczyła wizyta nieda się nic zrobić. Stanowczo odradzam

z mej własnej oceny lekarz który łamie odwieczne prawa lekarskie nie zasługuję na szacunek ani tez dobre zdanie.lekarz nie ma prawa łamać tajemnic lekarskich bez wyraznej zgody pacjęta zachowuje się jakby była Bogiem.zalecam wszystkim nie patrząc na pozytywne opinie poniewaz to sa dobrzy znajomi tej lekarki,uczciwa osoba powie prade.

Nie polecam, nie szanuje czasu pacjenta - opóźnienia 2-3h to norma. Nieuprzejma, arogancka (!!!) podejście do drugiego człowieka całkowicie bez empatii.

Stanowczo nie polecam.Zgodze siie z poprzednikiem.Pieniadze wyrzucone w bloto.W moim przypadku czas odgrywal duza role.Bezsensowne pseudodiagnozy i worek niepotrzebnych lekow.Nie polecam.

Świetny lekarz, osoba bardzo miła, kontaktowa, wszystko dokładnie tłumaczy. A co najważniejsze wyleczyła z choroby, która trwała miesiącami powodując bolesne objawy poprzez dobór badań i kuracji (wcześniejsze próby leczenia u innych lekarzy spowodowały zmniejszenie odporności i wrażliwość żołądka z powodu wielu kuracji antybiotykowych zapisywanych ślepo bez badań). Zdecydowanie polecam !!

Pani Teresa to moim zdaniem wspaniały lekarz i człowiek, polecam wszystkim którzy mają opory przed pójściem do urologa. Wbrew opinii czułem sie podczas wizyty lepiej niż u lekarza mężczyzny ! Wykazała się dużym zrozumieniem i empatią. Polecam!

Pani Doktor na pierwszej wizycie była bardzo uprzejma, fachowo i rzetelnie bez zbędnych nadzieji omówiła moją sytuację. Później przez cay czas leczyła mnie, zawsze odbierała telefony, nie ważne czy była to 22 w tygodniu czy w niedziele. Kobieta bardzo zapracowana ale kompetenta i życzliwa pacjentowi.

Niestety nie polecam. Mąż zmarnował ponad 6ms na leczenie zakażenia, czego Pani dr się uczepiła, nie chcąc robić innych badań. Na moje sugestie żeby może spr prostatę, czy żylaki powrózka nasiennego, odpowiedziała, że to bez sensu badać prostatę facetowi w tak młodym wieku, czyli 33 lata! Żylaków nie zauważyła, pomimo, że widać je gołym okiem. Na USG nawet nie wysłała. Okazało się po tylu miesiącach leczenia antybiotykami, że zakażenie ustąpiło, ale głównym problemem są żylaki. Zdiagnozował to już inny lekarz. Teraz czeka nas operacja i miejmy nadzieje, że już trafiliśmy na lekarza, który w sposób kompleksowy bada pacjenta. Jeśli chodzi o inne cechy lekarza to na pewno nie można liczyć na punktualność, ale w obecnych czasach o to ciężko, zważywszy na to w ilu miejscach lekarze pracują no i oczywiście muszą się w jakiś sposób w korkach poruszać. Tłumaczenie choroby i sposób leczenia- pytajcie, sama Pani dr nie ma tyle czasu żeby o wszystkim mówić, dlatego trzeba o każdy szczegół się samemu wypytać. Dodam tylko, że problemem męża nie są tylko zagadnienia urologiczne, ale również andrologiczne. Natomiast Pani dr zapewniała nas, że odbyła stosowne przygotowania do pracy andrologicznej i że była w stanie nam pomóc. Niestety nie pomogła.

Pomimo nawału pracy zawsze znajdzie chwilę czasu dla każdego pacjenta i co ważniejsze wie o czym mówi i potrafi to wytłumaczyć w ludzki sposób.