dr n. med. Teresa Niedbałka

2,6
2,5
2,4
2,2

Gdy oznajmiłam Pani doktor że korzystam z usług innego ginekologa , zrobiła się bardzo nieprzyjemna i złośliwa . Ciężko było mi coś powiedzieć nawet cel mojej wizyty . Na złość zamiast wypisać mi kilku opakowań na recepcie , dostałam oczywiście jedno. Dała mi do zrozumienia że niechętnie mnie przywita naasteonym razem.

Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże. Za każdym razem wszystko dokładnie badała i tłumaczyła. Nie mogę narzekać. Z mojej strony wszystko w porządku :-)

Witam jak chodzialm do pani dr prywatne bylo zawsze wszystko piekienie i idealnie nawet jak zaszlam w ciążę w 5tyg posłam mialam plamienie to stwierdzila ze to nic strasznego i tak poprostu bywa......za 2 tyg kolejna wizyta poszlam pierwszy raz na NFZ nie ta sama kobieta zimna nie obpowiadajaca na żadne pytanie stwierdzila ze na usg nic nie widac i nie wie co sie dzieje a plamienie to zagrozenie poronienia kazala dopochwowo brac luteine i do pracy za tydz wizyta i zobaczymy co z tego bedzie....

Pani doktor była moim pierwszym lekarzem ginekologiem. Wizyta niestresująca, wszystko wyglądało bardzo profesjonalnie i miło. Do czasu gdy poszłam tydzień po tym jak pominęłam jedną tabletkę antykoncepcyjną. Zapytałam o ryzyko ciąży itp na co Pani doktor odpowiedziała, że mogłam nie zapominać tabletki to bym się teraz nie stresowała i zaprasza za dwa miesiące- wtedy ewentualnie stwierdzi czy rozwija się płód. Żenada.

Nie polecam pani doktor ponieważ przez jej niekompetencje przeżyłam życiową tragedie , prowadziła mi całą ciąże wszystko bylo ładnie pięknie nawet na ostatniej wizycie w 39 tyg tez było wszystko dobrze ale gdy 3 dni po tej wizycie trafiłam do szpitala i tam zrobiono mi usg na którym lekarz odrazu zauważył u dzieciątka poważną wadę serca , i przesunięcie serca bardziej w środek klatki piersiowej przeżyłam szok . byłam transportowana do innych szpitali i wszedzie ta sama diagnoza poważna wada serca , nie wiadomo czy dziecko przeżyje , po uzyskaniu informacji na temat tej wady dowiedziałam sie ze najpóźniej idzie ją wykryć do 21 tyg a najwsześniej od 12 i to bez żadnych specialistycznych badań . nie polecam a jak już ktoś sie decyduje w ciązy iśc do tej pani to lepiej parę razy iśc do innego lekarza

Drogie Panie ODRADZAM TĘ PANIĄ DOKTOR. Najbardziej arogancka i niemiła osoba . Dowiedziałam się, że mam raka, przyniosłam opis wyników z leczenia i dodatkowo chciałam żeby mnie zbadała, bo bardzo brzuch mnie bolał Jej odpowiedź " może następnym razem panią zbadam, bo mam jeszcze dużo pacjentek" Co za tupeciarski babsztyl.

MIŁA ,KOMPETENTNA ,ŻYCZLIWA ....jak do tej pory najlepszy lekarz jakiego spotkalam na swej drodze , a było ich wielu .Polecam.

Prowadziła moją 1szą ciążę, niby wszystko było ok, ale kiedy nadszedł czas porodu okazało się, że nie potrafiła prawidłowo oszacować wagi dziecka.. bardzo się zdziwiła, że wykonano mi cc ze wskazań medycznych, których ona wogole nie dostrzegła... nieuprzejma i niekompetentna, nie polecam !

osobiście mam bardzo pozytywna opinię o Pani doktor, polecam

osobiście mam bardzo pozytywna opinię o Pani doktor, polecam

polecam Panią Doktor, dobrze wypełnia swoje obowiązki ponadto bardzo życzliwa kobieta,