lekarz Teresa Zakrzewska-Pierzchało

Bardzo dobry lekarz,godny zaufania człowiek,bardzo miła i kontaktowa kobieta,super polecam serdecznie

mila sympatyczna pani doktor, zawsze doradzi, przyjmuje na telefon prawie kazdego dnia, szczegolowe badania,

ONA jest super,prowadzi moją ciążę i jak narazie wszystko jest ok. Wszystko tłumaczy i wyjaśnia przy czym jest sympatyczna i miło się z nią rozmawia.

Bardzo dobra Pani Doktor. Godna zaufania. Polecam każdemu.

Bardzo dobra Pani Doktor. Godna zaufania. Polecam każdemu.

Pani Doktor jest niezwykle kompetentnym lekarzem. Z przyjemnością przebywa się w Jej gabinecie. Jest osobą, która nie spogląda na zegarek i poświęca pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje. Udziela precyzyjnych wyjaśnień. Towarzyszy swoim pacjentkom, kiedy wymagają leczenia szpitalnego udzielając im wsparcia i przygotowując np. do zabiegu. Wśród rutynowych badań zawsze jest czas na badanie piersi. Wszystkie badania są przeprowadzane niezwykle delikatnie i komforowo. Jest osobą ciepłą, potrafiącą słuchać i komunikatywną. Wszystkie osoby, którym rekomendowałam Panią doktor są bardzo zadowolone z Jej opieki. A przysłany sms lub telefon z zapytaniem "jak sie Pani czuje?" lub "czy wykonała już Pani te badania ważne dla Pani zdowia?" są najlepszym przykładem Jej szacunku do pacjentek i troski o nie. Po raz pierwszy w swoim życiu mam do czynienia z takim lekrzem ginekologiem - położnikiem. W. Junik

super lekarz, polecam. Pani Teresa jest bardzo dobrym diagnosta. Podczas wizyt gruntownie bada, jest b, dokladna, tlumaczy i wyjasnia wszystko Marta

świetny i oddany pacjentowi specjalista, polecam.

świetny i oddany pacjentowi specjalista, polecam.

jestem baerdzo zadowolona

jestem baerdzo zadowolona