lekarz Tomasz Andrzejewski

W trakcie wywiadu można czuć, że lekarzowi naprawdę zależy na jak najlepszym poznaniu problemu. Diagnoza i zalecenia wytłumaczone zrozumiale. Lekarz przedstawił kilka możliwości rozwiązania problemu wraz z wyjaśnieniem ich konsekwencji. Otrzymałem wszystkie odpowiedzi na ważne dla mnie pytania. Czułem, że jestem pod fachową i życzliwą opieką.

Bardzo profesjonalne podejście do wizyty. Zdecydowanie najlepszy ortopeda u jakiego byłam do tej pory. Zdiagnozował problem oraz rzeczowo wyjaśnił, dlaczego taka, a nie inna metoda leczenia będzie najlepsza. Odpowiedział rzeczowo na wszystkie moje pytania i rozwiał wszelkie wątpliwości co do sposobu leczenia. Zdecydowanie polecam!

Profesjonalizm, życzliwe podejście, wsparcie i nieoceniona pomoc. Lekarz, który jest Człowiekiem przez duże „C”. Potrafi dodać otuchy i siły. Dziękuję to za mało.

Od początku wizyty widać, że Pan doktor przykłada się do swojej pracy. Analizuje wszystkie podane objawy, zadaje dodatkowe i szczegółowe pytania, bada "manualnie", a nie tylko spogląda zza biurka. Nie pospiesza i nie patrzy na zegarek. Miałam kilka wizyt ortopedycznych w swoim życiu, ale zdecydowanie tą u doktora Andrzejewskiego wspominam najlepiej. Jeszcze raz dziękuję!

Po nieudanym leczeniu w innej placówce wreszcie trafiłem na przemiłego i wspaniałego lekarza. Pan Doktor jest bardzo kompetentny i szczegółowo objaśnił plan dalszego leczenia. Bardzo zaangażowany pacjentem i jego stanem zdrowia. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Polecam z całego serca tę placówkę i doktora Tomasza.

Jak najbardziej polecam! Z czystym sumieniem mogę przyznać, że jest to lekarz z powołania, co można dostrzec od razu podczas przebiegu wizyty. Pan doktor przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad i od razu postawił trafną diagnozę. Rzetelny, szczegółowy, cechuje się ogromną wiedzą w dziedzinie ortopedii oraz ogromnym profesjonalizmem. Co więcej, odpowiada dokładnie na każde pytanie pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora i każdemu gorąco polecam!

Kontrolna wizyta - terapia osoczem bogatopłytkowym prawego kolana. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ po kilku miesiącach bólu, w końcu mogę chodzić. Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście i pomoc. Na pewno wrócę na kolejne zabiegi osoczem, bo wiem, że jest oczekiwany efekt. Polecam!

Długo szukałam dobrego ortopedy, aż trafiłam na Pana doktora Tomasza. Serdecznie polecam :) Przede wszystkim - profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Doktor przeprowadził wywiad, zlecił badania i zaproponowane leczenie, które nareszcie przyniosło efekty.

Bardzo dobry specjalista! Do Pana doktora wróciliśmy z synem kolejny raz, tym razem z innym urazem. Pan doktor z uwagą poświęca pacjentowi czas i niezwykle precyzyjnie analizuje sytuację. W jasny sposób tłumaczy przebieg leczenia. Rozmowa i atmosfera bardzo przyjazna. Oby jak najwięcej takich lekarzy! Bez żadnego zawahania polecam!

Świetny ortopeda, bardzo otwarty i z empatycznym podejściem do pacjenta. Bardzo szybko zdiagnozowany problem i zaproponowane konkretne leczenie - wizyta kontrolna za 2 tygodnie. Doktor Tomasz dokładnie na USG pokazał, gdzie jest problem, przeprowadził pacjenta przez proces diagnostyczny i odpowiedział cierpliwie na wszystkie pytania. Połączenie wizyty ortopedycznej z USG jest ogromną zaletą!