lekarz Tomasz Andrzejewski

Wspaniały lekarz, ogromna wiedza i doświadczenie. Bardzo profesjonalne podejście do problemu i przy tym bardzo miły i sympatyczny Doktor. Dziękuję za pomoc.

Po pierwszej wizycie mogę napisać same pozytywy. Dostałam konkretne informacje i zalecenia, poznałam możliwe opcje leczenia, uzyskałam odpowiedzi na pytania. Wszystko w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Polecam.

Dobrze postawiona diagnoza. Wprowadzone leczenie od razu pomogło. Lekarz miły, rzeczowy, wszystko dokładnie wyjaśnia. Polecam.

Polecam serdecznie, pan Doktor mega zaangażowany w problem pacjenta. Bardzo szczegółowo wyjaśnił nam problem syna, leczenie i skutki. Jesteśmy mega zadowoleni z wizyty i z czystym sumieniem polecamy.

Pan doktor bardzo miły, a do tego kompetentny. Zbadał dokładnie, nie poprzestając na jednej bolącej kończynie. Bardzo szczegółowo objaśnił co widać na usg, a jestem bardzo dociekliwą pacjentką. Był bardzo cierpliwy i podzielił się ze mną swoją wiedzą. Uzgodniliśmy plan leczenia i umówiliśmy się na wizytę kontrolną. Jestem bardzo zadowolona, że właśnie jego wybrałam posiłkując się komentarzami innych pacjentów. Wierzę, że leczenie przyniesie rezultaty. Gorąco polecam pana doktora.

Pełny profesjonalizm! Otrzymałam odpowiedzi na każdy temat moich dolegliwości. Dodatkowo miałam wykonane USG, żeby potwierdzić diagnozę. Dziękuję za super wizytę. Polecam ze szczerym sercem.

Bardzo kompetentny, sympatyczny Pan doktor. Szczegółowe wytłumaczenie problemu i szczegółowa odpowiedź na każde zadane pytanie. Z czystym sumieniem polecam.

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i uprzejmość. Trafiłem z bólem kolana, po kilku dniach od wizyty była znaczna poprawa. Dziękuję i polecam.

Pan doktor okazał się bardzo sympatycznym i pełnym empatii człowiekiem. Zajął się moją chorobą profesjonalnie i poświęcił mi wiele czasu. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i z całego serca polecam konsultacje u Pana doktora.

Profesjonalny w każdym calu. A do tego miły, kontaktowy i cierpliwy. Odpowiada na każde nawet najdziwniejsze pytania rzeczowo i zrozumiale dla laika. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy, a tym którzy jej udzielają proponuje brać przykład z Pana doktora :)