lekarz Tomasz Andrzejewski

Pierwszy ortopeda, który postawił diagnozę i nie zbagatelizował objawów. Bardzo sympatyczny i wyrozumiały. Wszystko wytłumaczył i odpowiadał szczegółowo na pytania.

Pełen profesjonalizm w podejściu do problemu. Przy wykonywaniu usg dokładne wyjaśnienia oraz w pełni zrozumiałe odpowiedzi dla pacjenta. Polecam.

Moja pierwsza wizyta - pan doktor wysłuchał, przejrzał wyniki badań, zrobił usg, wszystko wytłumaczył i zaproponował leczenie. Choć wcześniej byłam u innych ortopedów to zdecydowanie doktor Andrzejewski będzie moim lekarzem, u którego będę kontynuowała leczenie.

Bardzo kompetentny lekarz - indywidualnie i wnikliwie podchodzi do pacjenta. Analizuje każdy szczegół i jasno tłumaczy zalecenia. Polecam z całego serca.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wszystko szczegółowo wyjaśnione. Miło i konkretnie. Polecam z czystym sumieniem.

Od pierwszej wizyty Pan Doktor wykazał się wyjątkowym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Odpowiedział rzeczowo i zrozumiale na wszystkie moje wątpliwości. Serdecznie dziękuję Panu za cierpliwość i troskę!

Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie. To lekarz, który naprawdę zna się na tym, co robi. Wszystko szczegółowo wyjaśniał, dokładnie przedstawił plan leczenia. Polecam wszystkim, którzy szukają prawdziwego fachowca.

Profesjonalne leczenie i podejście do pacjenta. Pan doktor daje konkretne i rzeczowe wyjaśnienia. Z wielu wizyt jestem bardzo zadowolony.

Bardzo rzeczowo i kulturalnie. Zarówno diagnoza, jak i założenie dalszego leczenia przekazane w przejrzysty i spokojny sposób. Dziękuję za pomoc.

Z gabinetu wyszłam z poczuciem, że trafiłam w dobre ręce. Na pewno będę kontynuować leczenie u Pana Doktora.