lekarz Tomasz Andrzejewski

Profesjonalna i skuteczna pomoc. Pan Doktor szczegółowo przedstawił mi przebieg leczenia urazu oraz udzielił wskazówek dotyczących dalszego funkcjonowania w sporcie. Polecam!

To już kolejna wizyta u Pana Doktora mojej córki. Zawsze wychodzimy z gabinetu zadowolone, bo wszystko jest wyjaśnione. Wizyta odbywa się w miłej atmosferze, a co najważniejsze Pan Doktor skutecznie "drąży" problem zdrowotny i zawsze proponuje skuteczne leczenie.

Lekarz pełen empatii dla pacjenta. Komunikatywny i precyzyjny w wyjaśnianiu objawów chorobowych. Polecam.

Szczerze polecam Pana Doktora. Posiada wszystkie najlepsze cechy, jakie powinien posiadać lekarz. Jest bardzo konkretny, rzeczowo i cierpliwie tłumaczy, określa plan działania. Czuć, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Na dodatek jest miły i sympatyczny. Najlepszy ortopeda, z jakim miałam do czynienia.

Jestem pod wrażeniem wiedzy i podejścia do pacjenta. Mam 50 lat a pierwszy raz byłem u lekarza z takim podejściem i wiedzą. Szybka diagnoza, dużo czasu na wyjaśnienie problemu, trafne leczenie. Widać ogromną wiedzę, pasję. Bardzo polecam.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo rzeczowo i szczegółowo opisany problem z jakim muszę się mierzyć i zrozumiale wyjaśnione co robimy dalej. Polecam!

Jestem po pierwszej wizycie. Bardzo szczegółowe rozpoznanie, wyjaśnienie jakie są konsekwencje mojego urazu oraz w jakim celu stosuje się każdy z leków. Zaplanowane dalsze kroki leczenia. Doktor bardzo sympatyczny.

Pan Doktor przyjrzał się badaniom i sam sprawdził ruchomość moich stawów. Szczegółowo wyjaśnił, jakie są dalsze kroki i zalecił leczenie. Wizyta przebiegła spokojnie, na każde moje pytanie otrzymałam odpowiedź.

Rzeczowe oraz fachowe podejście do pacjenta. W sposób przystępny wyjaśniony problem. Dziękuję i pozdrawiam.

Zdecydowanie polecam. Pomimo dużej złożoności problemu lekarz dokładnie przeanalizował całą sytuację, wszystko wyjaśnił oraz zaproponował skuteczne leczenie.