lekarz Tomasz Andrzejewski

Rzetelne i fachowe leczenie, empatia i jednocześnie super podejście do problemów zdrowotnych pacjenta. Dziękuję i polecam.

Przesympatyczny lekarz, bardzo szczegółowo odpowiedział na wszystkie pytania, wyjaśnił dolegliwości oraz dobrał odpowiednie leczenie :) jak najbardziej polecam!

Jestem zadowolony z wizyty. Bardzo dobre podejście p.doktora do mojego przypadku. Pełne zaangażowanie podczas wizyty. Wykonane badanie USG oraz poinformowanie o dalszej metodzie leczenia.Polecam pana doktora.

Bardzo dobre i profesjonalne podejście do pacjenta - czułem się dobrze zaopiekowany! Wskazał przyczyny mojego problemu i poinformował co mam robić dalej aby zminimalizować szansę na powrót tego problemu.

Pan doktor jest empatyczny, miły oraz zainteresowany pacjentem. Ma czas dla chorego i odpowiada na wszystkie pytania. Lekarz godny polecenia.

Pan Doktor to wybitny specjalista z ogromną wiedzą. Bardzo zaangażowany i empatyczny. Dokładna analiza załączonych wyników badań, wykonane badanie USG, zlecone kolejne badania oraz uzyskane odpowiedzi na wszystkie pytania - tak w skrócie mogę opisać moją ostatnią wizytę. Serdecznie polecam.

Pełny profesjonalizm Pana doktora. Zlecone badania były jedynie potwierdzeniem diagnozy postawionej na pierwszej wizycie. Pan doktor bardzo konkretny, profesjonalny, a przy tym miły i empatyczny.

Pan Doktor w szczegółowy sposób wyjaśnił mi z jakim borykam się problemem. Wytłumaczył, przedstawił plan działania i przede wszystkim pozytywnie nastroił. Serdecznie polecam!

Pełen profesjonalizm i doświadczenie, które można ocenić na 5 gwiazdek. Najlepszy lekarz który zna się na rzeczy, mocno polecam!

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Bardzo polecam Pana Doktora!