dr n. med. Tomasz Drążkiewiczdr n. med. Tomasz Drążkiewicz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Drążkiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny, Angiolog

EDUKACJA:

- Śląska Akademia Medyczna, Wydział Lekarski, 1974 r.
- Specjalizacja: Specjalista Chirurg Ogólny I stopnia, 1978 r.
- ...

EDUKACJA:

- Śląska Akademia Medyczna, Wydział Lekarski, 1974 r.
- Specjalizacja: Specjalista Chirurg Ogólny I stopnia, 1978 r.
- Specjalizacja: Specjalista Chirurg Ogólny II stopnia, 1982 r.
- Stopień naukowy: doktor nauk medycznych, 1983 r.
- Specjalizacja: Specjalista Chirurg Naczyniowy, 2003 r.
- Specjalizacja: Specjalista Angiolog, 2004 r.

PUBLIKACJE:

- Dr n. med. Tomasz Drążkiewicz jest autorem lub współautorem licznych prac przedstawionych na zjazdach i/lub opublikowanych w czasopismach naukowych: 121, liczba książek (autor rozdziałów): 6 (1995, 1996, 1997, 1999, 2000, 2004)

- „Przegląd Flebologiczny” (rok założenia 1993), oficjalny kwartalnik Polskiego Towarzystwa Flebologicznego – założyciel i redaktor naczelny (1993 – 2002 r. ), honorowy redaktor naczelny (od 2002 r.)

Najwyższej klasy specjalista, operacje wykonuje doskonale. Kompetentny lekarz, potrafi i chce pomóc ludziom, którzy maja problem z nogami. W maju byłam u pana doktora na operacji, jestem bardzo zadowolona i polecam gorąco. Dziękuje Dr Drążkiewiczowi i całemu zespołowi z Oddziału Klinicznego Chirurgi Serca i Transplantologi przy Szpitalu Jana Pawła II. Wdzięczna Marzena Pudełek.

Doskonały lekarz wysokiej klasy specjalista wspaniały człowiek ,potrafi otoczyć pacjęta opieką.W miesiącu lutym wspólnie z Dr Krzywoniem zoperował mi żylaki na prawej nodze.Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi i całemu zespołowi z Oddziału Klinicznego Chirurgi Serca i Transplantologi przy Szpitalu Jan Pawła 2 w Krakowie. Jolanta Czernek

Najwyższej klasy specjalista,operacje wykonuje perfekcyjnie. Ma idealne podejście do pacjenta.Wspaniały człowiek i cudowny lekarz.W miesiącu lutym wspólnie z doktorem Jerzym Krzywoniem zoperował mi bardzo fachowo żylaki na drugiej nodze. Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi i całemu zespołowi z Oddziału Klinicznego Chirurgi Serca i Transplantologi przy Szpitalu Jana Pawła II . Wdzięczna Wiesława Kostuch

Byłam u kilku chirurgów naczyniowych ale tylko tego mogę polecić. Michalska

Byłam u kilku chirurgów naczyniowych ale tylko tego mogę polecić.
Michalska

bardzo dobry i kompetentny lekarz i naprawdę pomaga ludziom chorym na niewydolność krążeniowa żył, stan moich nóg bardzo się poprawił, a choroba w końcu została zahamowana.

straasznie drogi głupi uśmieszek słaby lekarz

straasznie drogi
głupi uśmieszek
słaby lekarz

Jest wybitnym i doświadczonym fachowcem,najwyższej klasy specjalistą z ogromną wiedzą.Miałam żylaki XXL koleżanki poleciły mi doktora jako najlepszego chirurga w Krakowie. 12.XI.2009 zoperował mi bardzo fachowo wspólnie z całym zespołem żylaki na lewej nodze.Jestem bardzo zadowolona z efektu.Ma wspaniałe podejście do pacjentów,lekarz godny polecenia,poświęca dużo czasu pacjentom,był dostępny pod telefonem kiedy potrzebowałam dodatkowych konsultacji przed operacją. Na wiosnę będę miała operacje drugiej nogi i nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny operował moją drugą nogę.Trafić do takiego lekarza to wielkie szczęscie.Wdzięczna Wiesława Kostuch.

Pisałam już wcześniej o swojej operacji ,teraz jestem już po zabiegu na drugiej nodze i mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić,że pan doktor jest po prostu rewelacyjnym lekarzem i fachowcem, wirtuozeria i precyzja to jego domena na najwyższą skalę....jestem bardzo zadowolona z operacji i atmosfery podczas zabiegu,który mimo ,że trwał trzy godziny minął w miłej i sympatycznej atmosferze.Bardzo dziękuję również panu doktorowi Jerzemu Krzywoniowi ,całemu personelowi medycznemu za ich trud i oddanie. Jolanta Kurzawa

Jolanta Kurzawa

Pan doktor to wspaniały specjalista, jest lekarzem z powołania. W styczniu wykonał u mnie operację żylaków -94 cięcia (3,5 godziny)na moich bardzo słabych naczyniach, ponieważ mam chorą tkankę łączną. Jestem bardzo zadowolona z efektu i w czerwcu mam już następną operację drugiej nogi. Gorąco polecam wszystkim pana doktora Drążkiewicza bo oprócz swojej perfekcji zawodu jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Dziękuje panie doktorze Panu i całemu przemiłemu towarzyszącemu zespołowi Jolanta Kurzawa

Wyjątkowy lekarz,wspaniały specjalista oddany swej pracy,która jest jego powołaniem.Polecam wszystkim osobom mającym problemy naczyniowe,trafić do takiego lekarza to wielkie szczęście i wspaniała fachowa opieka...