dr n. med. Tomasz Dyrda

Pediatra

3,9

NIE POLECAM! roczne dziecko z ostrym zapaleniem oskrzeli... a "doktorek" twierdzi, że to zwykłe przeziębienie i samo przyszło i samo przejdzie a my mu tylko głowę pierdołami zawracamy i możemy przyjść na kontrolę za tydzień ale gdyby każdy przychodził z takimi rzeczami to żłobki i przedszkola by zbankrutowały więc w takim stanie można posłać... Następnego dnia prywatnie inny lekarz stwierdza ostre zapalenie oskrzeli, a gdybyśmy poszli na kontrolę po tygodniu od wizyty u Pana Dyrdy mogłoby być już ostre zapalenie płuc!! Najgorszy pediatra z jakim się spotkaliśmy!!

Nie polecam. Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Dziecko 18 miesięczne z ostrymi wymiotami odesłał do domu, nie badając, nie oglądając stwierdził, ze na pewno nie jest odwodnione i sama sobie z tym poradzę w domu. Następnym razem kazał przyjechać rano, a nie w środku nocy. Kiedy powiedziałam, ze córka od godziny 13 do godziny 22 wymiotowała już 12 razy odpowiedział mi „i co ja mam Pani na to poradzic”

Dziś mija 20 lat i jak co roku wspominam mile pana doktora.Slowami nie potrafie opisać jak jestem wdzięczna losowi,że przyjechał Pan wtedy po szkoleniu z Francji do kliniki Onkologii we Wrocławiu i jako jedyny lekarz! dał mi nadzieję i pomoc...inni lekarze wyrokowali 3 miesiące życia dla mojej 4,5 letniej córeczki,chorej na raka nerki-guza Wilmsa...dzis moja jedyna córeczka skończyła studia,pracuje....i żyjemy obie dzięki Panu....tak bardzo Panu dziękujemy i życzymy dużo zdrówka.

Kompetentny, rzeczowy z dużą wiedzą na temat nowoczesnych leków. Znakomite podejście do dzieci. Godny polecenia.

Świetny Lekarz. Uprzejmy ,miły, fachowiec , wie co robi potrafi stwierdzić co dolega mojemu dziecku i wie jak mu pomóc. Profesjonalista Gorąco polecam!

LEKARZ, DO KTÓREGO MAM PEŁNE ZAUFANIE. WIEM, ŻE MOJE DZIECKO JEST BEZPIECZNE JAK ZAJMIE SIĘ NIM PAN DOKTOR DYRDA. JEST TO WSPANIAŁY LEKARZ, KTÓRY MA OGROMNĄ WIEDZĘ ORAZ WSPANIAŁE PODEJŚCIE DO DZIECKA. ZAWSZE WYSŁUCHA, JEST ŻYCZLIWY. JEDYNY LEKARZ, DO KTÓREGO MAM PEŁNE ZAUFANIE:)

dr DYRDA ,uprzejmy,delikatny,zawsze pomoże.Wszyscy lekarze powinni brać przykład z doktora.Polecam doktora w 1000%,moje dzieciaki również,uwielbiają go!!!

Ogolnie nie polecam. Pominął inny istony aspekt przyczyny choroby dziecka, który pomogła mi dostrzec inna pani pediatra alergolog.

Bardzo dobry lekarz! Gdy córka miała 4 lata poważnie zachorowała i była już prawie "jedną" nogą na tamtym świecie. Jako jedyny od razu rozpoznał chorobę. A 4 innych mówiło mi że to tylko przeziębienie :( Dziś córka ma 9 lat a druga 7 miesięcy i nie wyobrażam sobie żebym miała iść do innego doktora. Nie daje od razu przy "przeziębieniu" antybiotyków. Za każdym razem uspokaja i wszystko dokładnie tłumaczy :)I zawsze na spokojnie przechodzę od dzieci choroby. :) Naprawdę polecam każdej matce tego doktora! Pozdrawiam. :)

moja córka od dłuższego czasu choruje dopiero jak trafiliśmy do doktora Dyrdy czuję że jest profesjonalnie leczona i wiem co i kiedy mam robić bo Lekarz wszystko wytłumaczy i odpowie na wszystkie pytanie dodatkowym atutem jest podejście do Dziecka i to że my rodzice swobodnie przy nim się czujemy i wiemy że możemy zadać każde pytanie i nie będzie ono oceniane tylko Lekarz nam odpowie. Dodam że Córka niedługo będzie kończyć roczek. POLECAM!!!