dr n. med. Tomasz Dyrda

Bardzo dobry lekarz! W dodatku ma podejście do pracy z dziećmi.

Bardzo dobry lekarz! W dodatku ma podejście do pracy z dziećmi.

Świetny lekarz. Leczy naszą rodzinę już 3 lata i od tego czasu nasze dzieci nie otrzymały od niego ani jednego antybiotyku.Mamy do niego pełne zaufanie. Polecam wszystkim.

Godny polecenia,mama trzyletniego chłopczyka.

Godny polecenia,mama trzyletniego chłopczyka.

lekarz którego z pełną swiadomoscia mozna polecic .

lekarz którego z pełną swiadomoscia mozna polecic .

Witam w sobote trafiłam z 5-cio letnim synem do szpitala ale tylko z powodu że w Skoczowie nie ma szans znaleźć lekarza w weekend ( co też nie jest normalne) więc lekarz Puda przez telefon polecił mi żebym pojechała z synem na oddział pediatryczny do szpitala. Syn miał prawie 40 st gorączki czekałam w poczekalni z 40 min po czym kiedy przyszedł lekarz Dyrda powiedział mi że zawracam mu głowe z takimi.... powiedział że on tu ma swoich pacjentów w szpitalu a my mu utrudniamy prace. Poczułam sie strasznie ponieważ miałam już taki przypadek kiedy moja córka 6 lat temu tez trafiła do szpitala z taką gorączką i wtedy sie nią porządnie zajeto a tu co... taka niespodzianka takich lekarzy powinno sie usuwać z otoczenia dzieci!!!!!

Uważam, że doktor jest wspaniałym lekarzem. Jest cierpliwy i zawsze wszystko dokladnie tłumaczy. Co najważniejsze nie uważa siebie za Alfę i Omegę. Jeśli czegoś nie wie, mów że sprawdzi wśród kolegów - specialistów. I tak robi. Mamy do Niego pełne zaufanie i ZDECYDOWANIE polecam.

nie profesionalne podejcie , jak lekarz moze powiedziec dziecku przy 40 stopniach goraczki ze to normalne i lekka grypa ,zalosne co robi ten lekarz i proponuje zmiane zawodu nie polecam go nikomu

Bardzo dobry lekarz:)polecam. Potrafi zająć się odpowiednio pacjentem i jest bardzo miły dla dzieci.