dr n. med. Tomasz Dyrda

Bardzo dobry lekarz! Gdy córka miała 4 lata poważnie zachorowała i była już prawie "jedną" nogą na tamtym świecie. Jako jedyny od razu rozpoznał chorobę. A 4 innych mówiło mi że to tylko przeziębienie :( Dziś córka ma 9 lat a druga 7 miesięcy i nie wyobrażam sobie żebym miała iść do innego doktora. Nie daje od razu przy "przeziębieniu" antybiotyków. Za każdym razem uspokaja i wszystko dokładnie tłumaczy :)I zawsze na spokojnie przechodzę od dzieci choroby. :) Naprawdę polecam każdej matce tego doktora! Pozdrawiam. :)

wspaniały i dobry lekarz, oby więcej takich...

wspaniały i dobry lekarz, oby więcej takich...

Wspaniały lekarz. Nie robi powodów do paniki i jest bardzo dobrym człowiekiem. Po prostu lekarz z powołania. Mało już takich.

Wspanialy lekarz!Ma podejscie do dziecka,potrafi jasno i przystepnie wytlumaczyc istote choroby i sposoby leczenia!

NAJWSPANIALSZY LEKARZ POD KAŻDYM WZGLĘDEM,POLECAM!!!

NAJWSPANIALSZY LEKARZ POD KAŻDYM WZGLĘDEM,POLECAM!!!

caly oddzial w cieszynie tam gdzie pracuje ten pan to jeden wielki burdel .matko jesli masz wybor jedz do innego szpitala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dawno nie trafiłam na takiego konowała. Przyjechałam z chorym dzieckiem na ostry dyżur. Jechaliśmy z Wisły z dzieckiem, które wymiotowało od kilku godzin i nie chciało pić. "Pan Doktor" na wstępie oznajmił nam ze powinniśmy czekać do rana bo ona przez nas się nie wyśpi!!!! Miał pretensje ze go obudziliśmy bo na dyżurze się widocznie śpi cały czas. Odpowiada na pytania "ciągnięty za język", nie mówi nic od siebie. Zakłada ze wszyscy skończyli medycynę i potrafią ocenić stan odwodnienia dziecka. Najwidoczniej minął się z powołaniem -odradzamy jakikolwiek kontakt z tym panem.

jest bardzo kompetentnym lekarzem, leczy nam córkę od jej narodzin, teraz ma 3.5 roku i dostała ospę. Pan Tomasz dał bardzo dobre leki i bez powikłań w szybkim tempie poradziliśmy sobie z tą choroba.

mało mówi o chorobie i sposobie leczenia

mało mówi o chorobie i sposobie leczenia

P.Tomasz jest z nami od 10 lat.Nigdy nie odmówił pomocy moim synom, jest zawsze,gdy tego potrzeba-właśnie POTRZEBA, bo nie zawsze konieczna jest wizyta, czasami wystarczy tylko porada. Cenię u Niego to,że nie wyolbrzymia problemu i nie daje mi powodów do niepotrzebnej paniki.Ufamy Mu bezgranicznie, inaczej nie pozwolilibyśmy Mu leczyć naszych synów.