Lekarz może i dobry ale w tej chwili organizacja do dupy. Totalna komuna jak w państwowym ZOZIE. Wizyta umówiona na 19.00 a wchodzę do niego o godzinie 20.50 . Nie wiem czy to on się zmienił i już liczy tylko kasę ( bo nie jest to pierwszy taki przypadek) Albo ta jego recepcjonistka, która ma ciągle obesraną minę i przy każdej wizycie pyta się o pesel i nip i numer telefonu - i jest obrażona że coś musi zrobić. Niech sobie kupią komputer i zrobią bazę danych ale ona tego w szkole chyba nie miała. Bo nie wygląda na taką, która jest to w stanie wykonać.

Pan Doktor prowadził moją ciążę. Profesjonalnie i godny polecenia. Nie przepada za odpowiedziami na szczegółowe pytania może nawet banalne, nie jest również zbyt empatyczny ale trudno wymagać tego od lekarza , który przyjmuje tak wiele pacjentek. w szpitalu bardzo w porządku wszystko przebiegło sprawnie w czym swój udział miała również pani doktor asystująca.

byłam u Pana Doktora na USG w 13tyg i na połówkowym byłam bardzo zadowolona i postanowiłam się do niego przepisać, jestem już po pierwszej wizycie konkretny na temat ale wizyta strasznie szybka no i może brakuje ciut delikatności... na pewno do niego wrócę ale będę miała listę z pytaniami bo wszystkiego się nie dowiedziałam... ale ogólnie polecam:)

Pan doktor bardzo nam pomógł w staraniach o dziecko. Po półrocznym leczeniu udało się :-) Oczywiście Pan doktor prowadzi teraz naszą ciążę :-) Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni, zdecydowany fachowiec, zapracowany ale w razie czego zawsze dostępny :-) bardzo doświadczony, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, choć początkowo może się wydawać małomówny :-) Pełne badania ginekologiczne (wraz z USG) to na Armii Krajowej, a samo USG 3D to na Św. Mikołaja :-)

Wspaniały lekarz i sympatyczny człowiek. Pan dr, mimo ogromu pacjentek, zawsze poświęca wizycie należytą ilość czasu, bez pośpiechu odpowiada na wszelkie pytania i w przypadkach nagłych zawsze przyjmie. Polecam w 100%.

Najlepszy specjalista. Dzięki dr Fuchsowi mam 2 zdrowych synów. Zawsze rzeczowa diagnoza, pełny profesjonalizm i pomoc. Jestem jego pacjentką od 8 lat. Szczerze polecam.

bardzo kompetentny, tłumaczy wszystko o co zapytasz, odpowiada nawet na najbanalniejsze pytania dotyczące ciąży. bardzo polecam jego kompetencje.

Lekarz poprostu REWELACJA!!! wie co robi wie co mówi rzeczowy kompetentny poprostu lekarz bezcenny i dla każdego z różnymi problemami polecam gorąco stała klientka :)

stała klientka :)

Lekarz z powołania !!!! Bardzo polecam wszystkim odwiedzającym tę stronę i wszystkim swoim znajomym.

super lekarz duzo mu zawdzięczam... dzięki dr.urodziłam córke dzis moje dziecko ma 8 lat

Wciąż poszukujesz "USG ginekologiczne Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Wrocław
AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław