Lekarz z powołania !!!! Bardzo polecam wszystkim odwiedzającym tę stronę i wszystkim swoim znajomym.

Godny polecenia i fachowiec w swojej dziedzinie.Cieszę się,że na niego trafiłam.

Pan doktor bardzo nam pomógł w staraniach o dziecko. Po półrocznym leczeniu udało się :-) Oczywiście Pan doktor prowadzi teraz naszą ciążę :-) Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni, zdecydowany fachowiec, zapracowany ale w razie czego zawsze dostępny :-) bardzo doświadczony, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, choć początkowo może się wydawać małomówny :-) Pełne badania ginekologiczne (wraz z USG) to na Armii Krajowej, a samo USG 3D to na Św. Mikołaja :-)

Lekarz z powołania!!! Polecam wszystkim

Lekarz z powołania!!! Polecam wszystkim

wprawdzie bylam tylko na usg u pana doktora, ale wyszlam zadowolona i polecam. bylam w gabinecie na ul.sw mikolaja

Bardzo miły, kompetentny lekarz, rzeczowy dokładnie wszystko tłumaczy, naprawdę godny polecenia lekarz

kompetentny jako lekarz, miły i z poczuciem humoru jako człowiek

kompetentny jako lekarz, miły i z poczuciem humoru jako człowiek

Dr Fuchs to bardzo rzeczowy lekarz a przy tym niezwykle sympatyczny człowiek. Polecam. ps. adres gabinetu jest błędny, doktor przyjmuje na Armii Krajowej 12a

ps. adres gabinetu jest błędny, doktor przyjmuje na Armii Krajowej 12a

Bardzo dobry specjalista, konkretny, uczciwy - profesjonalista.

Bardzo dobry specjalista, konkretny, uczciwy - profesjonalista.