dr n. med. Tomasz Grabowski

Cytolog, Ginekolog

Pobieżnie przeczytałam poniższe opinie i chociaż jestem przeciwnikiem takich osądów na forum, postanowiłam dodać moją ocenę, ponieważ uważam, że Pan dr Grabowski jest bardzo dobrym lekarzem, kompetentny, reprezentuje wysoki poziom wiedzy z dziedziny, której jest specjalistą. Doświadczyłam ostatnio wiele przykrych sytuacji chodząc po gabinetach lekarskich. Dopiero ten lekarz mi pomógł, uważam, że jest godnym polecenia człowiekiem. Nie mam poczucia, że pieniądze które zapłaciłam są wyrzucone w "błoto"

Prowadzi moją ciąże która od początku jest zagrożona i jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko. Nie mogę powiedzieć na niego złego słowa, z resztą jak wiele innych osób mi znanych którzy też do niego chodzą. Wszystkim będę go polecała bo to dobry specjalista, o czym z resztą świadczą kolejki do pana doktora.

Niestety ale nie zgodze sie ze zlymi opiniami, ja pierszy raz bylam u doktora grabowskiego 10 lat temu, ktory w odroznieniu od innych 5 znanych lekarzy z czestochowy powiedzial co mi dolega gdzie przeprowadzil operacje z chirurgiem pawelczakiem i od tej pory jest wszystko dobrze,5 lat temu prowadzil mi cala ciaze gdzie wyjasnial wszystko o co zapytalam, obecnie mieszkam w niemczech i nie pojde do zadnego innego lekarza,jestem raz do roku w Polsce i i chodze na wizyty tylko i wylacznie do doktora grabowskiego.polecam wszystkim mlodym i dojrzalym kobietom wlasnie tego specjaliste

Niestety ale trudno znaleśc jakiekolwiek zalety tego lekarza.Znam z autopsji tego pana" i jego metody i kompetencja

Bardzo długo korzystam z fachowości tego lekarza (wiele lat), jestem bardzo zadowolona. Ten człowiek jest godny polecenia. Długo miałam dolegliwości, których inni nie potrafili rozpoznać, nie mówiąc o leczeniu i dopiero jak trafiłam do tego lekarza 9miałam wykonany zabieg) bez powikłań, po latach zaszłam w ciążę, urodziłam zdrowe dziecko (inni powiedzieliby, że to cud. A ja ufam temu doktorowi bezgranicznie.

Długo staraliśmy się o dziecko, chodziłam od lekarza do lekarza. Dopiero dr Grabowski pomógł nam i szczęśliwie zaszłam w ciążę. Teraz oczekujemy rozwiązania lekarzem prowadzącym jest ten lekarz, mam do niego zaufanie i nie zamierzam zmieniać lekarza

Ja 4 października miałam zabieg łyżeczkowanie.Pojawiło mi się krwawienie,Pan Doktor od razu po zrobionym usg wręczył mi skierowanie do szpitala w Świętochłowicach.Razem z Mężem pojechaliśmy na ten zabieg.Na moje żądanie w szpitalu miałam zrobione ponownie usg,ale lekarz robiący usg zerwał się z krzesła i pobiegł po Pana Doktora ( był moim lekarzem prowadzącym ). Przyszła razem z Nim inna Pani Doktor.Lekarz robiący usg i Pani Doktor stwierdzili,że płód jest większy,ale pan Doktor G. zerknął tylko kontem oka na usg i stwierdził,że usunąć.Powiedział,że pisał z takiego przypadku pracę i że mój przypadek jest przykładem książkowy,że pęcherzyk płodowy rośnie,z nie płód.Poszłam z płaczem na zabieg.Nawet Pan Doktor nie był chętny zrobić mi ten zabieg,namawiał inną lekarkę,by Ona to zrobiła,ale odmówiła.Dobrze jeszcze nie zadziałała narkoza,włożył mi metalowy wziernik ( ból jak diabli ).Dopiero pielęgniarka Mu zwróciła uwagę,że jeszcze nie śpię.Teraz z peryspektywy czasu zastanawiam się,czy na pewno moje dziecko umarło,czy dobrze zrobiłam poddając się zabiegowi.Boże,a jak mój Aniołek żył!!!Zdjęcie usg,które miałam zrobione w szpitalu zabrano mi i dołączono do karty.Teraz myślę jak je odzyskać i iść do innych lekarzy na konsultacje,pokazać oba zdjęcia.Nie potrafię normalnie żyć,ciągle to wszystko mi się śni.Po tym zajściu całkowicie straciłam zaufanie do tego lekarza,mimo iż prowadził moje 2 ciąże,a 1 poród sam odbierał,robił mi cesarkę.

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz zarozumiały, wydaje mu się, że pozjadał wszystkie rozumy, a tak niestety nie jest.Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam sie, że Pan Grabowski prowadzi ciążę tak jak sie ją prowadziło 10 lat temu... Nasz dumny doktorek z ambicjami sięgającymi niebios zatrzymał sie w sowjej praktyce i przekonany, że ma zawsze rację nie dopuszcza do siebie faktu, że popełnia wiele błędów. Nic nie tłumaczy, nie wyjaśnia. Beznadziejne podejście jak na dzisiejsze czasy i tak duże możliwości w wyborze ginekologa fachowca.

W dniu 20.03.2012 r na antenie TVN była poświęcony program "Uwaga" na temat pana doktora....masakra,zniszczył kobiecie jajniki i szanse na dziecko.Mnie o mało nie uśmiercił złym leczeniem!!! Powinien zakończyć praktykę lekarska.Skandal ze on jeszcze przyjmuje z uśmiechem na twarzy.Wstyd.

Dla mnie opinia poniżej jest odbierana jako pozytywna. Pani leczyła się przez 9 lat i w efekcie zaszła w ciążę i urodziła zdrowe dziecko. Natomiast po upływie tak długiego czasu nie potrafi poradzić sobie z własnymi emocjami. Pewnie nie każdy wie, że niepłodność zaczyna się w głowie i wymaga terapii z pomocą specjalisty (psychologa lub psychiatry). ja mam bardzo dobre zdanie na temat tego lekarza. Kompetentny, profesjonalista, godny zaufania specjalista.