dr n. med. Tomasz Grabowski

Cytolog, Ginekolog

TRAGEDIA!! Leczyłam się u niego ponad 9 lat. Cały czas uświadamiał mnie, że jestem bezpłodna. Gdy wreszcie zdecydowałam się na laparoskopowe przedmuchiwanie jajników nie zauważył, że od miesiąca byłam w ciąży. Na moje szczęście fatalnie przeprowadził zabieg i dlatego nie wydmuchał ciąży. Mimo wszystko poprosiłam, by prowadził moją ciążę do końca (przecież nie ma ludzi nieomylnych). Robiłam okresowe badania, zrobiłam badania prenatalne, na które w 2003r pojechałam do Katowic. Umówiłam się z doktorem w Klinice w Zabrzu na wywołanie porodu na tydzień przed terminem. Okazało się, że "doktor" tam wcale nie pracuje. Po licznych telefonach wreszcie raczył pokazać się w Klinice, by stwierdzić że moje dziecko będzie hipotroficzne i dlatego mam leżeć gdzieś w Zabrzu (a jestem z Częstochowy). Wiedział jak bardzo się bałam o to dziecko - by po tylu latach starań i po niepotrzebnej operacji - nie urodziło się chore!!!! Doktor nie raczył wyjaśnić pojęcia hipotrofi - bowiem jego zdaniem nie znam się na medycynie tylko na bankowości. A wystarczyło tylko powiedzieć, że dziecko urodzi się nieduże (córeczka miała 2850g i 56cm - więc była normalna). NIE POLECAM. W moim przypadku wszystko skończyło się szczęśliwie - z Kliniki wypisałam się na własne żądanie, by w terminie spokojnie urodzić w Częstochowie zdrowe dziecko. Ale nie wszystkie kobiety miały tyle szczęścia co ja.... JESZCZE RAZ ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam Doktora, od lat korzystam z jego fachowości. Ostatnio byłam poddana laparoskopii. Dzięki wysokiej kompetencji i bardzo sprawnej organizacji pobyt w szpitalu i sama operacja zaoszczędziła mi sporo stresu i bólu. Dziękuję.

Nie polecamy tego Konowała ! nie zauważył 12 tygodniowego zatrzymania się rozwoju płodu, od początku ciąży zapewniał nas o ksiażkowym rozwoju płodu ! , nie zauważył ze nóżki nie zmieniają połozenia od 10 tygodni, nie zauważył ze ciałko nie powiększa się, nie zauważył ze jak na 32tydzień brzuszek mamusi jest za mały ! Przestrzegam przed tym pseudo doktorem który potrafi prowadzić same proste ciąże. Dziś mój syn urodził się martwy z licznymi wadami rozwojowymi, zatrzymany w rozwoju 12tyg temu, ten pseudo doktor ma przestarzały sprzęt i przerośnięte ambicje. Zastanówcie się ...

Zastanówcie się Panie !

Przez jego lekceważące podejście do mojej ciąży, dziecko będzie niepełnosprawne do końca życia. Kilogram pomyłki na dziecku to jest skandal jak na lekarza z takim stażem!!! Nie polecam prowadzenia ciąży u niego.

Wybrałam się do tego lekarza, ponieważ koleżanka miała u niego leczoną nadżerkę i poleca, głównie gabinet prywatny. Ogólnie byłam zadowolona, jak do tej pory zawiodłam się wielokrotnie na specjalistach z tej dziedziny. Myślę, że przekonał mnie do siebie na tyle, że wybiorę się na następną wizytę.

Moim zdaniem ten lekarz zasługuje na uznanie, ponieważ diagnozuje i leczy prawidłowo (trafna diagnoza, skuteczne leczenie), konkretny.

Nie polecam...młode dziewczyny które maj problemy np. z torbielami niech uciekaj od niego jak najszybciej...leczył mnie przez pół roku i o pół roku za dużo....leczenie zakończyło się operacja ale na szczęscie u innego lekarza który uratował mi życie...bo dalsze leczenie u pana Grabowskiego skończyło by się śmiercią i nie żartuje w tym momencie....podkreślając że mówiłam grabowskiemu że żle się czuje i że chyba leczenie nie przynosi skutków na co pan doktor odpowiedział,że nie jestem lekarzem i skąd to mogę wiedzieć...na szczęście jestem kobieta i znam swoje ciało i dziękować Bogu że posłuchałam swojej intuicji i poszłam do innego lekarza...

Bardzo dobry lekarz- ginekolog-położnik, rodziłam z jego pomocą, sprawdza się w trudnych sytuacjach!

Jestem zadowolona z wyników leczenia przez dr Grabowskiego, kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego (trafna diagnoza na pierwszej wizycie. Polecam

To godny polecenia specjalista, potrafi trafnie diagnozować jednostkę chorobową i zastosować odpowiednie leczenie.