Witam ja leczyłam się u pana dr.Grzyba jakiś rok temu niestety musiałam przerwać leczenie ponieważ zaszłam w ciąże teraz jak już jest po wszystkim mam zamiar nadal leczyć się u pana domtora bardzo dobry lekarz chwalę sobie go i moge polecić każdemu kto potrzebuje pomocy psychiatry b.dobry lekarz

Wybraliśmy tego lekarza korzystając z opinii zamieszczonych na tej właśnie stronie i to był strzał w 10!Dr Grzyb jest człowiekiem niezwykle łagodnego usposobienia,wyrozumiałym,życzliwym i empatycznym a przy tym rzeczowym i kompetentym.Poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile potrzeba,a tego przecież oczekujemy od lekarza,także nie można mieć pretensji o poślizgi w czasie.Potwierdzam to co już ktoś napisał wcześniej,jest to lekarz z misją służenia chorym.Mojemu mężowi pomógł a ja czekam na efekty leczenia.Polecam każdemu kto się po prostu boi iść psychiatry lub też zraził się do innych lekarzy.

Nazywam się Marek Meler żaden wstyd się przedstawić. Żona Celina z córką Sonią zgłosiły się do dr. Grzyba iż rozbijam rodzinę i że nadużywam alkoholu ( 4 piwa w weekend ). Powiedziała co było jej na rękę. Dr. przypisał leki uspokajające żonie i córce. Podczas drugiej wizyty poszliśmy we troje. Myślałem że coś innego a tu po rozmowie na dzień dobry leki uspokajające. Przeprosiłem grzecznie i powiedziałem że nie dam się zrobić lekomanem. Dr. Grzyb stwierdził iż się przed nim zamknąłem. Nie podważam jego kompetencji bo jest dobrym lekarzem z tego co się mówi między ludźmi jest też bardzo uprzejmy i inteligentny ale........czy podstawą każdej np. terapii czy porady lub pomocy są od razu leki uspokajające ???

Dr Grzyb to czwarty specjalista u którego się leczę, jak dotąd najlepszy. Trafna diagnoza i odpowiednio dobrane leki (plus ogromna wiedza i doświadczenie Pana doktora) pozwalają mi na komfort psychiczny! Bardzo polecam-szczególnie tym, którzy pierwszy raz odwiedzają psychiatrę (odwagi i powodzenia!)

Do gabinetu dr-a T.Grzyba w Pawłowicach trafiłem dzięki uprzejmości i poleceniu przez moich przyjaciół. Po wypadku samochodowym w sierpniu 2009 r. utraciłem pamięć wsteczną i mam problem w poukładaniu różnych faktów z mojego życia z ostatnich 7, 9 lat. Po tym wypadku zmieniła mi się zdecydowanie osobowość, unikam ludzi i czuję przed nimi lęk. Mam też inne problemy, których nie rozumiem, a z którymi trudno mi żyć, ale dzięki fachowemu podejściu Pana T.Grzyba staram się znaleźć miejsce dla siebie. Pan Tomasz jest niezwykle ciepłym i wyrozumiałym człowiekiem. Na dzień dzisiejszy jest to jedyny człowiek, któremu mogę zaufać, bardziej niż żonie, czy mamie, które odnoszę wrażenie, że mnie nie rozumieją. Wszystkim, którzy przeżywają różne problemy ze zdrowiem psychicznym zdecydowanie polecam konsultacje u dr-a Tomasza Grzyba, który oprócz wielkiej wiedzy jest przede wszyskim wspaniałym, ciepłym i wyrozumiałym CZŁOWIEKIEM.

Najlepszy z najlepszych. Cierpliwy, fachowy, uprzejmy. Ktoś napisał że chyba najlepszy na śląsku. Powiem tak nie chyba ale na pewno najlepszy. Lekarz przyjaciel z misją służenia chorym, z pasją i szczerością.

Bardzo lubię i szanuję Dr. Grzyba ponieważ jest chyba jedyną osobą, która naprawdę umie i chce mi pomóc. Trafiłam do Pana doktora kilka miesięcy temu na oddział i było to chyba moje szczęście w nieszczęściu. Jestem zadowolona, że mogę się leczyć u tak świetnego specjalisty.

Trafilem do tego lekarza w 2007 roku z ciezka depresja. Poczatkowo z obawami i niechecia ale juz po pierwszej wizycie nabralem zaufania a Pan doktor dokladnie zdiagnozowal moja chorobe, wyjasnil i procz lekow zalecil abym korzystal z porad psychologa. Dzieki niemu moj stan sie znacznie poprawil, jestem mu bardzo wdzieczny za pomoc. Jest ordynatorem oddzialu psych. w szpitalu, kompetentny, uprzejmy oraz zyczliwy i co najwazniejsze pomimo kolejek zawsze wyslucha tego co mam do powiedzenia. Koszt wizyty 60zl znosny w porownaniu z innymi. Polecam

Rewelacyjny lekarz.Nie jestem jedyną osobą ,która sobie go chwali...Mam znajomych ,którzy myślą podobnie jak ja.Lekarz ten bardzo konkretnie a zarazem życzliwie podchodzi do pacjenta i nie traktuje go przedmiotowo.Do kazdego podchodzi indywidualnie i spełnia jego oczekiwania.Myślę że z pewnością można mu się oddać w jego ręce i z cierpliwością czekać na efekty leczenia:)NIC DODAC NIC UJĄC-P O L E C A M

Dostęny i kompetehtny.Udziela wyczerpujących i zrozumiałych informacji na temat choroby i sposobu leczenia. Łagodne i miłe usposobienie.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Rybnik"?

Renata Ullmann

Psychiatra dziecięcy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik