lekarz Tomasz Jachimowicz

Psychiatra

Bardzo kompetentny i empatyczny lekarz.Pan Doktor dał mi swój numer telefonu i powiedział że mogę dzwonić do niego do niego nawet w nocy jeśli będę miał myśli samobójcze

Bardzo kompetentny,empatyczny i uprzejmy lekarz.Polecam.Pan Doktor podał mi swój numer telefonu i powiedział, że mogę dzwonić do niego nawet w nocy jeśli będę miał myśli samobójcze. Doktor przejmuje się ludźmi.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. dokładnie wytłumaczył mi proces leczenia i opisał stosowany lęk. polecam

Ostrzegam przed tym lekarzem. Widać wyraźny brak doświadczenia . W kierowanym przez siebie oddziale zamyka ludzi którzy przyszli do niego z prywatnym problemem, mimo, że brak na oddziale HCP warunków do przebywania ludzi z lekkimi zaburzeniami. Jak może się czuć człowiek na obserwacji posród "ZOMBI"

Tata był diagnozowany w szpitalu przez Pana Jachimowicza. Lekarz wystawił krzywdzącą opinię, podważoną następnie przez innego psychiatrę. Pacjenta neurologicznego zakwalifikował jako pacjenta psychiatrycznego. Nie chciał udzielić informacji dotyczącej swojej opinii.

Kompetentny, cierpliwy lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. 5/5 we wszystkich możliwych kategoriach.

Bardzo polecam tego lekarza. Jest bardzo cierpliwy, wszystko dokładnie wytłumaczy. Nie wyobrażam sobie np. zmiany lekarza. Życzę panu doktorowi dużo zdrowia i ogromnej cierpliwości dla pacjentów. Jest to bardzo trudna praca. Podziwiam i pozdrawiam. Hanna G.

Ten Lekarz to morderca, zniszczył mi zdowie!!! powinni go powiesic za jaja, Nie polecam nikomu omijajcie go z daleka!!!

Jest super lekarzem,wie jak podejść do pacjenta i przedewszystkim jest jak przyjaciel .Potrafi wysłuchać pacjenta i przedewszystkim mu pomuc.

Bardzo dobry lekarz psychiatra,wie jak pomóc człowiekowi co więcej podchodzi do pacjenta każdego z sercem,lubi swoją pracę,do tego jest serdeczny i wesoły,nic dodać nic ująć,można polecić w 100%.