lekarz Tomasz Jachimowicz

3,9
3,6
3,6
3,9

Kompetentny, cierpliwy lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. 5/5 we wszystkich możliwych kategoriach.

Bardzo polecam tego lekarza. Jest bardzo cierpliwy, wszystko dokładnie wytłumaczy. Nie wyobrażam sobie np. zmiany lekarza. Życzę panu doktorowi dużo zdrowia i ogromnej cierpliwości dla pacjentów. Jest to bardzo trudna praca. Podziwiam i pozdrawiam. Hanna G.

Jest super lekarzem,wie jak podejść do pacjenta i przedewszystkim jest jak przyjaciel .Potrafi wysłuchać pacjenta i przedewszystkim mu pomuc.

Tata był diagnozowany w szpitalu przez Pana Jachimowicza. Lekarz wystawił krzywdzącą opinię, podważoną następnie przez innego psychiatrę. Pacjenta neurologicznego zakwalifikował jako pacjenta psychiatrycznego. Nie chciał udzielić informacji dotyczącej swojej opinii.

Ostrzegam przed tym lekarzem. Widać wyraźny brak doświadczenia . W kierowanym przez siebie oddziale zamyka ludzi którzy przyszli do niego z prywatnym problemem, mimo, że brak na oddziale HCP warunków do przebywania ludzi z lekkimi zaburzeniami. Jak może się czuć człowiek na obserwacji posród "ZOMBI"

Ten Lekarz to morderca, zniszczył mi zdowie!!! powinni go powiesic za jaja, Nie polecam nikomu omijajcie go z daleka!!!

Bardzo dobry lekarz psychiatra,wie jak pomóc człowiekowi co więcej podchodzi do pacjenta każdego z sercem,lubi swoją pracę,do tego jest serdeczny i wesoły,nic dodać nic ująć,można polecić w 100%.

konkretny,konsekwntny,bardzo żałuję,że nie będzie go w przychodni na Dębcu ponieważ tylko do niego miałam zaufanie w 100%

Najbardziej kompetentny psychiatra, u którego do tej pory byłam.

Najbardziej kompetentny psychiatra, u którego do tej pory byłam.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz psychiatra. Prawdą jest że może przepisuje dużo leków ale myślę że wie co robi i do tego jest bardzo kulturalny i sympatyczny. Poswięca dużo czasu pacjentowi i jest przy tym dowcipny. Polecam takich lekarzy jak dr Jachimowicz