lekarz Tomasz Jachimowicz

Psychiatra

konkretny,konsekwntny,bardzo żałuję,że nie będzie go w przychodni na Dębcu ponieważ tylko do niego miałam zaufanie w 100%

Najbardziej kompetentny psychiatra, u którego do tej pory byłam.

Najbardziej kompetentny psychiatra, u którego do tej pory byłam.

on przyjmuje na opolskiej??? macie do niego maila albo numer?

on przyjmuje na opolskiej??? macie do niego maila albo numer?

Bardzo kompetentny, a do tego zabawny lekarz. Po prostu wie co robi. Zawsze cierpliwie wysłucha, odpowie na pytania. Jedyny minus- trudno się z Nim skontaktować telefonicznie. Mimo tego w 100% mogę polecić tego lekarza.

Jest osobą, której rzeczywiście zależy na pacjencie. Jeśli zaistnieje taka potrzeba przyjmuje ludzi dosłownie "z marszu". Mi osobiście bardzo pomógł, przy okazji każdej wizyty poświęca odpowiednio dużo czasu i uwagi, potrafi wysłuchać i zmotywować człowieka:). Słowem POLECAM.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz psychiatra. Prawdą jest że może przepisuje dużo leków ale myślę że wie co robi i do tego jest bardzo kulturalny i sympatyczny. Poswięca dużo czasu pacjentowi i jest przy tym dowcipny. Polecam takich lekarzy jak dr Jachimowicz

Kiedyś byłam kilka razy ale jeszcze trochę i by mnie wykończył psychicznie. Dostawałam lekarstwa które zmieniał mi co wizytę nie mówił jak się będę po nich czuła a mnie mąż prowadził na końcu 10 m pod rękę potem nie mogłam wyjść ze samochodu to był horror teraz zmieniłam lekarza pracuję jeżdżę samochodem i przeżyłam ogromną tragedię.