dr n. med. Tomasz Karski

Dzięki temu lekarzowi mogę chodzić. I chyba każdy inny komentarz jest zdębny. Dzięki niemu mogę funkcjonowac w społeczeństwie i cieszyć się życiem.

Witam:) Od bardzo małego leczyłam się u Prof. Dr Karskiego (wada wrodzona i problem z chodzeniem) wtedy jeszcze miał tytuł docenta. Może już mało pamiętam z tamtego okresu, bo byłam dzieckiem, ale wiem jedno jakby nie Dr T. Karski i operacje, które przeszłam w Lublinie, a było ich naprawdę sporo proszę mi wierzyć. To do dzisiejszego dnia jeździłabym na wózku inwalidzkim, a tak chodzę o własnych siłach za pomocą kuli łokciowej. Być może lekarz już mnie nawet nie pamięta, ale ja do tej pory jestem Mu ogromnie wdzięczna za to ...

Witam:)
Od bardzo małego leczyłam się u Prof. Dr Karskiego (wada wrodzona i problem z chodzeniem) wtedy jeszcze miał tytuł docenta. Może już mało pamiętam z tamtego okresu, bo byłam dzieckiem, ale wiem jedno jakby nie Dr T. Karski i operacje, które przeszłam w Lublinie, a było ich naprawdę sporo proszę mi wierzyć. To do dzisiejszego dnia jeździłabym na wózku inwalidzkim, a tak chodzę o własnych siłach za pomocą kuli łokciowej. Być może lekarz już mnie nawet nie pamięta, ale ja do tej pory jestem Mu ogromnie wdzięczna za to co zrobił, za podjęte w tamtych latach decyzje i ma mój ogromny szacuneczek.
Dziękuję Panie Doktorze.

Diagnoza dla 8 miesiecznego synka - powazne problemy z bioderkiem, majtki ortopedyczne + zele wszystko razem 200zl - ale to najmniejszy problem. Celowo napisalam problemy z bioderkiem, bo nawet nie wytlumaczyl dokladnie o co chodzi. Dziecko biedulek musial spac z tektura miedzy nogami, zero wstawania, ciagle goroce kompresy - ogolnie porazka. Cos nas natchneli z mezem zeby isc do innego o bardziej rzetelne wyjasnienie i okazuje sie co......z bioderkiem wszystko ok - co potwierdzil kolejny lekarz, ktory stwierdzil ze Pan Karski tp raczej biznes a nie lekarz !!!!!!!!

Mój brat miał porażenie splotu ramiennego (bardzo poważna wada okołoporodowa). Prof Karski zrobił wszystko, co mógł i brat ma w zasadzie sprawną rękę, bez rzucających się w oczy wad (a groził mu kikut). Pełen profesjonalizm i kompetencja, dziękujemy!!

Witam serdecznie Wszystkich! Wczoraj byłam u dr.Karskiego mam niestabilność boczną rzepki,konieczna operacja cytuje "ZWOLNIENIE NAPIĘCIA PASMA BIODROWO-PISZCZELOWEGO".Czy ktoś miał taka operacje?Chciałabym wszystko dokładnie wiedzieć.Inny ortopeda zalecił artroskopie kolana pozostawiając szwy w środku.Nie mam pewności co zrobić dlatego prosze o podpowiedzi,z góry dziękuję

Witam serdecznie Wszystkich!

Zrobił mi 2 operacje na stope w wieku 2 i 6 lat oby dwie schrzanił bardzo bardzo, eksperymentował, przez niego uprawianie sportu jest dużo cięższe. Teraz mnie czeka następna operacja za granicą i lekarze powiedzieli że bardzo mi zepsuł tę stope bo można to było zrobic już za pierwszym razem. Bardzo opryskliwy gość i mnie wkurzał, nie mówił jasno o co chodzi, za te dwie operacje wziął straszne pieniądze (lewe).

Wysluchalam calejn prelekcji i porad w nocnym programie radia i mimo ze sie nie dodzwonilam to tak sie czulam jakbym byla obecna przy p.doktorze.Porady i wytlumaczenia bardzo mnie upewnily w dotychczasowym leczeniu przez mego lekarza tj,zalecen.

Nie polecam tego lekarza!! mam teraz 19 lat i mam nogę oraz kręgołup zwalony na maxa!!! ten ch*** robił na mnie eksperymenty i nie obchodziło go co później będzie! jeżeli możecie to nie chodzcie do niego! są inni lekarze którzy naprawde się znają a nie on !

Koszt wizyty za 5 min 10 lat temu 150-200zł Krzywdzi ludzi i doprowadza ich do kalectwa na całe życie

PRZEZ KILKA LAT ODWIEDZIŁAM KILKU ORTOPEDÓW WSZYSCY MÓWILI ZE JEST ZDROWY ALE JA JAKO MATKA WIDZIAŁAM ZE JEST COŚ NIE TAK Z MOIM SYNEM NIBY CHODZI ALE TAK INACZEJ NIZ INNE DZIECI TRAFIŁAM DO DOKTORA KARSKIEGO I TAK DOWIEDZIAŁAM SIE O JEGO CHOROBACH BO JEST ICH KILKA. U DOKTORA LECZYMY SIĘ JUZ 7 LAT I WIDZE POSTĘPY REHABILITUJE SAMA GO I JEST DOBRZE .MAM WIELKI SZACUNEK DO DOKTORA.