dr n. med. Tomasz Karski

Gdyby nie prof. Karski nie chodziłabym. Inny lekarz źle założył mi gips. Podczas wielu wizyt kontrolnych w szpitalu na Staszica żaden z "lekarzy" nie zwrócił uwagi, że mam źle ułożoną stopę... Ogromny szacunek dla Pana profesora!

Ogromny szacunek dla Pana profesora!

leżałam parę lat na ortopedii w Dsk i Pan dr.Karski udawał że leczy nie "wiedział" że jestem chora na poważna chorobę kośći;( dowiedziałam się dopiero parę lat za póżno.a można było ją zahamować.udaje wielkiego geniusza medycyny:(

Nie polecam tego lekarza! Byłam jego pacjentką mając 7 lat. Oszpecił mnie na całe życie. Przeprowadził na mnie eksperymentalny zabieg przykurczu biodra prawego. Z miłą chęcią wytoczyłabym mu proces sądowy. Kto ma skoliozę to niech szerokim łukiem omija tego lekarza.

Nie polecam. Uważam, że dużo mowi, a tak naprawdę testuje swoje "metody" na pacjęcie.

Polecam Pana Profesora wszystkim rodzicom maluszków. ja już byłem w Lublinie.W Warszawie leczą niestety skostniałymi metodami Wizyta u Pana Profesora ma zupełnie inny charakter niż u pozostałych lekarzy specjalistów. jest konkretna i nikt się nie spieszy.

Jest wyjątkowym lekarzem, jego doświadczenie, wiedza, umiejętności oraz ogromna uprzejmość i troska dały zdrowie i wielkie szczęście naszej (dzisiaj już) 19-letniej córce Magdzie. Dzięki Profesorowi Karskiemu nasza córka nie ma garbu, krzywego kręgosłupa oraz krótszej nogi. To dużo, jak na jedną (wówczas 7-letnią dziewczynkę). Dziękujemy za to, że Profesor Karski znalazł się na naszej drodze , gdy przez ponad 2 lata szukaliśmy u różnych lekarz pomocy dla naszej Madzi. Panie Profesorze Tomaszu Karski – z całego serca dziękujemy. Lidia, Janusz i Magda Borzyńscy z Pułtuska

Panie Profesorze Tomaszu Karski – z całego serca dziękujemy.
Lidia, Janusz i Magda Borzyńscy z Pułtuska

BARDZO SYMPATYCZNY, MIŁY A PRZEDE WSZYSTKIM KOMPETENTNY.ZALEŻY MU ŻEBY DOPROWADZIĆ PACJENTA DO KOŃCA.POŚWIECA PACJENTOWI DUZO CZASU , CO WSKAZUJE ŻE NIE PIENIADZE SA DLA NIEGO WAŻNE LECZ PACJENT. BARDZO WIELU OSOBOM POMÓGŁ WIEM TO PONIEWAZ UDAŁO MI SIE W GABINECIE POROZMAWIAC Z INNYMI PACJENTAMI.LEKARZ NAPRAWDĘ GODNY POLECENIA.NAM ROWNIEZ POMÓGŁ ZA CO JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA I ZYCZE PANU PROFESOROWI DUŻO ZDROWIA.

Jako jedyny lekarz z Polski dał nam nadzieję że możliwe jest wyprowadzenie bezoperacyjne poważnej skoiozy u mojej córki. A jednak dało się! Dzięki gorsetowi W-K i ćwiczeniom profesora, skolioza z 65 stopni zmniejszyła się do około 40! Dziecko prostuje się na oczach.Wszyscy inni lekarze mówili, że będzie tylko gorzej.

Kompetentny,zyczliwy,cierpliwy lekarz.Godny polecenia

Kompetentny,zyczliwy,cierpliwy lekarz.Godny polecenia

Miły, sympatyczny lekarz. Zobaczymy jakie będą efekty leczenia.

Miły, sympatyczny lekarz. Zobaczymy jakie będą efekty leczenia.