Doskonały lekarz,cierpliwy,wyrozumiały, kiedy trzeba poważny, kiedy trzeba mniej poważny do tego fachowy, dostępny również pod telefonem w razie wątpliwości. Rodziłam z nim pierwsze dziecko,to było cudowne przeżycie, a jego podejście sprawiło, że pamiętam tylko miłe i sympatyczne rzeczy. Jestem jego pacjentką przeszło 10 lat - podobnie jak wiele moich znajomych jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej opieki, na którą można liczyć z jego strony!

Lekarz godny polecenia, miły ,uprzejmy, z poczuciem humoru.Prowadził moją ciążę od pierwszych miesięcy i byłam bardzo zadowolona opieką przed porodem jak również po porodzie.

Nie polecam nikomu tego lekarza podczas usg stwierdzil ze nasze dziecko jest bardzo chore okazało sie ze to nie prawda. Dziecko urodziło sie zdrowe.Ile nerwów nas to kosztowało o mało co nie poroniłam ostrzegam przed tym lekarzem.

poznałam Go przy pierwszym porodzie, więc wcześniej miałam kontakt z innymi ginekologami, oceniam bardzo wysoko dr Mazurka- oceny na 5, takie są fakty.

Z d. Mazurkiem urodziliśmy nasze 1e dziecko - pełen profesjonalizm. Polecam

Z d. Mazurkiem urodziliśmy nasze 1e dziecko - pełen profesjonalizm. Polecam

Cierpliwy, miły, kompetentny, ciąża i poród pod jego opieką to coś co można każdemu polecić

Doskonały do prowadzenia ciąży, nie boi się komplikacji, miły i cierpliwy.

Doskonały do prowadzenia ciąży, nie boi się komplikacji, miły i cierpliwy.

Bardzo kompetentny i godny zaufania lekarz

Bardzo kompetentny i godny zaufania lekarz