lekarz Tomasz Miałkowski

Jeden z lepszych lekarzy do jakich uczeszczam z dziecmi i z soba....kompetentny super podejscie do pacjemnta ilosc poswieconego czasu jezeli chodzi o pacjenta rewelacja....uprzejmy naprawde gody polecenia nie tylko dla doroslych ale takze dla DZIECI .......

Wspaniały lekarz. Doskonały kontakt z pacjentem. Poświęca sporo czasu jak na możliwości lekarza rodzinnego. Bardzo kompetentny. Świetnie zna się na skórze co chyba nie jest częste u lekarzy rodzinnych.

Przesympatyczny Pan :) ,komunikatywny poświęca wystarczająco czasu dla pacjenta .Zawsze wysłucha ,nie zbywa.....zna się na rzeczy :) ,polecam

świetny lekarz w zakresie medycyny rodzinnej dla dorosłych, świetny dermatolog, diagnosta. Dokładny,skrupulatny o szerokich horyzontach. Człowiek nastawiony na leczenie a nie wyciągnięcie pieniędzy. Polecam wszystkim dorosłym, bo z dziećmi nie miałam doczynienia:)

Wciąż poszukujesz " Gorzów Wielkopolski"?

bydynek byłego szpitala dziecięcięcego
Walczaka12b/13

Robert Markowski

1-szej Brygady 7
66-530 Drezdenko
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarza Rodzinnego"
Piłsudskiego 8
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " JAKMED " s.c. Sylwia, Maciej Jakowczuk
Krakowska 12 A
66-530 Drezdenko
Poradnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska, Lekarze, Spółka Partnerska
Kombatantów 34
PUL-MED
30-stego Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski
Niepubliczny Laryngologiczny ZOZ s.c.
Drzymały 11

Piotr Paszyński