dr n. med. Tomasz Miętkiewski

Pan doktor Miętewski wyjątkowo profesjonalnie podszedł do mojej przypadłości (kontuzji). Błyskawicznie postawił diagnozę, wykonał specjalistyczne badania. Cierpliwy, elokwentny i bardzo uprzejmy. Polecam!

bardzo dobry diagnosta i lekarz. gdyby choć połowa lekarzy pracowała z takim zaangażowaniem i cierpliwością a przy tym była tak skuteczna ,to ludzie nie baliby lekarzy i szpitali. zdecydowanie polecam!

zdecydowanie polecam!

Wspaniały lekarz! Bardzo miły. Szybko i sprawnie rozwiązał mój problem z rannym palcem. Ciekawa osobowość. Polecam gorąco!

W poradniach poświęca bardzo dużo czasu choremu, byłam w obu -polecam, wie co leczy i dlaczego.

Lekarz z dużą wiedzą, praktyką, nosem klincznym. Godny polecenia!

Lekarz z dużą wiedzą, praktyką, nosem klincznym. Godny polecenia!

Faktycznie trochę pajacuje , ale najlepsze że zapisał mi leki na obrzęk za ponad 300 zł - nie wykupiłem - obrzęk zszedł sam po 3 dniach.

Bardzo dobry lekarz kompentny, przyjazny

Bardzo dobry lekarz kompentny, przyjazny

Wspaniały lekarz i człowiek!Poswieca pacjentom sporo czasu,jest życzliwy i uprzejmy.Do swojego fachu podchodzi z duzym zaangazowaniem i sercem.Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry specjalista, polecam. Ma czas dla pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy. A do tego jest miły i ma poczucie humoru. Oby jak najwięcej było takich lekarzy.

Mogę z całego serca polecić dr.Miętkiewskiego Przede wszystkim bardzo kompetentna osoba