dr n. med. Tomasz Miętkiewski

"Uprzejmość" PANA doktora zależy od miejsca przyjmowania, maleje, im dalej od kasy, a już naprawdę chorych, starszych ludzi przyjmując w ZUS-ie traktuje po chamsku. Oby mniej takich.

Oby mniej takich.

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować.

Kompetentny fachowiec zrozumiale tłumaczący chorobę oraz metodę leczenia. Bardzo uprzejmy i wzbudzający zaufanie. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Gorąco polecam tego lekarza osobom poszukującym fachowej pomocy.

Mogę tylko podpisać się pod wcześniejszymi opiniami o doktorze, widać, że jest profesjonalistą w swoim fachu z dużym poczuciem humoru.

Wczoraj usunięte bezboleśnie druty ze stopy, jeszcze tydzień i czas na wielkie zakupy nowych wąskich butów. Dziękuje doktorze- pacjentka po haluksach:)

super lekarz, kompetentny, bardzo dobry specjalista, poswieca czas pacjentowi, tłumaczy i doskonale leczy

Doktor jest specjalistą od podawania blokad do kręgosłupa, wczoraj jeszcze powłóczyłam nogami, dostałam niebolesną blokadę i dziś od 13:00 mogę już chodzić swobodnie po domu:) dziękuje doktorze!

Dziś zdjęcie szwów:) stopa - ładna smukła. Moje nowe baletki już czekają. Dziękuje Doktorze za opiekę i operację!

Wczoraj w poradni miałam usuwane druty po haluksie - nie bolało!:) za tydzień ubiorę moje nowe wąskie buty, które czekają już od 6 miesięcy. Polecam dobrego specjalistę, który służy pomocą , nawet w rozmowie telefonicznej i smsie. Dziękuje doktorze.

Skoro nie leczy się Pan u doktora, w poradni czy gabinecie- nie ma podstaw oceniać doktora jako specjalisty. Pobyt w SOR nie jest podstawą leczenia u specjalisty. Opinie mogą wystawiać pacjenci, którzy leczą się u doktora.